Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Miło nam poinformować, że mamy zwycięzcę naszego konkursu na tegoroczne logo, które będzie wydrukowane na podkoszulkach brzeskiej "Ósemki". Decyzją młodzieży, która głosowała na nadesłane projekty na spotkaniu Duszpasterstwa Młodych naszej parafii w dniu 20 VI br., zwyciężyła propozycja nr dwanaście, czyli projekt Patryka Makucha! Tym bardziej gratulujemy, gdyż Patryk drugi raz z rzędu wygrał nasz konkurs. Wręczenie nagrody - niespodzianki nastąpi w piątek 27 VI, na spotkaniu Duszpasterstwa. Tymczasem informujemy, że podkoszulki będzie można nabyć w cenie 20zł. na spotkaniu przedpielgrzymkowym, które odbędzie się 10 sierpnia 2014r. (w niedzielę) o godz. 17.00, w AULI kościoła NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

Przy okazji informujemy, że szukamy chętnych, którzy w tym roku będą posługiwać muzycznie na trasie PPT (śpiew i/lub instrumenty muzyczne). Spotkanie dla tych osób we wtorek, 24 VI 2014r. o 19.00 na plebanii. Muzyczni są w naszej grupie zwolnieni z opłaty za udział w pielgrzymce! :-)

Friday the 23rd - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews