Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Przedszkolaki:

  1. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  2. Przyjaciele Jezuska PPP Mokrzyska
  3. Serduszka Faustyny PP z Oddziałami Integracyjnymi Brzesko

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Świerczek Kinga CK Gnojnik
  2. Maria Skirło CK Gnojnik
  3. Nowacka Emilia PSP Jasień
  4. Górka Emilia Parafia św. Prokopa Jadowniki
  5. Mendel Martyna SP nr 2 Brzesko
  6. Górka Kamila PSP nr 3 Brzesko
  7. Szuba Monika PSP nr 3 Brzesko
  8. Najberek Karolina SP Łysa Góra 

 Dzieci starsze 4-6:

  1. Wolak Anna CK Gnojnik
  2. Bojdo Natalia CK Dębno
  3. Kraj Dominika Parafia MB Brzesko
  4. Dzieńska Aleksandra ZS Jadowniki
  5. Adamczyk Anna Parafia św. Jakuba Brzesko
  6. Rozalia Zelek Parafia MBC Brzesko
  7. Klara Emilia PSP Mokrzyska
  8. Mietła Dominik PSP Mokrzyska
  9. Romańska Karolina SP nr 2 Brzesko
  10. Kozik Justyna PSP nr 3 Brzesko
  11. Kapusta Wiktoria Parafia Łoniowa
  12. Kuras Julia PSP Mokrzyska
  13. Pacura Jakuba Parafia św. Jakuba Brzesko
  14. Strojny Julia Parafia MBC Brzesko
  15. Ledziński Patryk Parafia Dębno

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Duet Kuta Julia i Milena Parafia MB Brzesko
  2. 6+1 SP nr 2 Brzesko

Gimnazjum–soliści

  1. Mikołajek Maria Parafia Jasień
  2. Gorczyca Hanna Parafia MB Brzesko
  3. Marmol Agnieszka PG nr 1 Brzesko
  4. Pajor Weronika Parafia MBC Brzesko
  5. Grochola Julia ZS Gimnazjum Jadowniki
  6. Pyrek Kinga MOK Brzesko
  7. Mocię Karolina PG nr 2 Brzesko
  8. Patulska Zuzanna PG nr 2 Brzesko
  9. Chudyba Paulina Parafia NNMP Borzęcin
  10. Gawenda Emilia MOK Brzesko
  11. Styrna Julia Parafia Przyborów

 Gimnazjum zespoły

  1. Chór PG nr 1 Brzesko
  2. Discantus PG nr 2 Brzesko
  3. Kilka Sów Parafia Sufczyn
  4. Ola i Ewa DPS Brzesko

 Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Pacura Anna Parafia MBC Brzesko
  2. Zgraja Damian ZSP nr 2 Brzesko
  3. Grabarz Ewa PSM I st. Brzesko
  4. Motak Sylwia ZSP nr 1 Brzesko
  5. Sacha Izabela MOK Brzesko
  6. Sumara Natalia CK Dębno
  7. Gawenda Katarzyna MOK Brzesko

 Ponadgimnazjalne – zespoły

  1. Chór i orkiestra PSM I St. Brzesko
  2. De Facto ZSP nr 2 Brzesko
  3. Schola Bliżej Nieba Parafia Okocim
  4. Duet Kraj Julia i Pacura Aleksandra Parafia św. Jakuba Brzesko

 Program Przesłuchań w ramach Konkursu zostanie umieszczony
na internetowej stronie parafialnej
www.jakub.bwi.pl pod zakładką Konkurs (logo Konkursu)  20.01.2017 r.

 Z przyczyn niezależnych od Organizatorów, informuje iż po ponownym rozpatrzeniu wniosków postanowiono w tym roku przyjąć 54 podmioty wykonawcze.

Ks. Jacek Walczyk

 

Friday the 29th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews