Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Godz. 9.30

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Świerczek Agata - Centrum Kultury w Gnojniku
  2. Holik Liliana - Katolicka Szkoła Podstawowa w Brzesku
  3. Majcherczyk Amelia – PSM I St. W Brzesku
  4. Klecki Hubert – MOK w Brzesku
  5. Tota Milena – PSP Nr 3 w Brzesku
  6. Mendel Martyna – PSP Nr 2 w Brzesku 

Dzieci starsze 4-6:

  1. Świerczek Kinga - Centrum Kultury Gnojnik
  2. Skirło Maria - Centrum Kultury Gnojnik
  3. Pawlik Martyna – Parafia NMP Królowej Polski Borzęcin Dolny
  4. Kuta Julia – Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  5. Zagórska Patrycja – MOK w Brzesku
  6. Nowacka Emilia – PSP w Jasieniu
  7. Pacura Jakub – Parafia Św. Jakuba w Brzesku
  8. Gofron Anna - Parafia NMP Królowej Polski Borzęcin Dolny
  9. Palej Julia - PSP nr 3 w Brzesku
  10. Mikołajek Kacper – Parafia w Jasieniu
  11. Zelek Rozalia – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej Brzesko
  12. Pawlik Amanda - Parafia NMP Królowej Polski Borzęcin Dolny
  13. Woda Kornelia – PSP Nr 3 w Brzesku

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Dzieci Bliżej Nieba – Parafia pw Trójcy Przenajświętszej w Okocimiu
  2. Duet J&J - Parafia Św. Jakuba w Brzesku
  3. Duet: Kinga Gicala i Anna Janas – PSP Nr 2 w Brzesku

Przedszkolaki:

  1. Serduszka Faustynki PP z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. S. Faustyny w Brzesku
  2. Półnutki PSP Nr 2 w Brzesku
  3. Niebiańskie Aniołki PSP Nr 2 w Brzesku
  4. Folkowi Dębnianie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębnie

 

Godz. 14.00

Kl. 7,  II i III Gimnazjum– soliści

  1. Kuta Milena - Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  2. Dzieńska Aleksandra - PSP Nr 2 w Brzesku
  3. Adamczyk Anna - PSP Nr 1 w Brzesku
  4. Górska Julia – PSP w Woli Dębińskiej
  5. Kowal Jakub – ZS-P w Borzęcinie Dolnym
  6. Płachno Magdalena – ZS-P w Borzęcinie Dolnym
  7. Kania Zuzanna – Dębińskie Centrum Kultury
  8. Gorczyca Hanna - Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  9. Patulska Zuzanna - PSP Nr 2 PG w Brzesku
  10. Wójtowicz Wiktoria – MOK w Brzesku
  11. Mikołajek Maria – Parafia w Jasieniu
  12. Roczniak Kamila – Dębińskie Centrum Kultury
  13. Kuboń Julia – Dębińskie Centrum Kultury
  14. Czaja Maria – ZS-P w Borzęcinie Górnym

Kl. 7, II i III Gimnazjum zespoły

  1. Borzęckie Słowiki - ZS-P w Borzęcinie Dolnym
  2. Duet: Maria Kraj i Anna Słota – PSP Nr 1 w Brzesku
  3. Duet: Marta Kłusek i Mateusz Kłusek – PSP w Woli Dębińskiej

Młodzież Szkół Średnich – soliści

  1. Pacura Aleksandra - Parafia Św. Jakuba w Brzesku
  2. Marmol Agnieszka –Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Brzesku
  3. Szczecina Anna – Parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza Rudy Rysie
  4. Płaneta Karolina – Parafia Św. Małgorzaty w Dębnie

Młodzież Szkół Średnich – zespoły

  1. Schola Parafialna Tymowa – Parafia pw. Św. Mikołaja w Tymowej
  2. Duet: Maria Kokoszka, Patrycja Wąs – Parafia Św. Bartłomieja Poręba Spytkowska 

Ks. Jacek Walczyk

Tuesday the 26th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews