Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

 

BLOK I PRZESŁUCHAŃ 9:30 – 12:30

Dzieci młodsze 1-3 godz: 9:30

  1. Martyka Oliwia Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 Brzesko
  2. Handzlik Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Brzesko
  3. Górska Joanna Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  4. Świerczek Agata Centrum Kultury Gnojnik
  5. Ledzińska Julia Parafia św. Małgorzaty Dębno
  6. Nizioł Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadownikach
  7. Szczupak Liliana Zespół Szkolno Przedszkolny w Łysej Górze
  8. Danilewicz Patrycja Zespół Szkolno Przedszkolny w Łysej Górze

Przedszkolaki  godz: 10:20

  1. Przedszkolne Nutki Publiczne Przedszkole nr 10
  2. Kolędnicy Wędrownicy Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Brzesku
  3. Szczepanowskie Gwiazdeczki Publiczne Przedszkole im. JPII w Szczepanowie
  4. Śpiewające Nutki Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej

Dzieci starsze 4-6 godz: 11:00

  1. Majcherczyk Amelia Szkoła Muzyczna I Stopnia w Brzesku
  2. Zelek Julia Parafia Św. Jakuba Brzesko
  3. Górka Kamila Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku
  4. Styrna Natalia Parafia Przyborów
  5. Nowacka Emilia Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
  6. Skirło Maria Centrum Kultury Gnojnik
  7. Świerczek Kinga Centrum Kultury Gnojnik
  8. Białek Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie
  9. Zagórska Patrycja Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepanowie

Dzieci starsze 4-6 zespoły godz: 12:00

  1. Discantus Zespół Szkolno Przedszkolny w Brzesku
  2. Ania i Kinga Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  3. Zespół wokalny z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzesku
  4. Dominik Mietła i Karol Kuras Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrzyskach

BLOK II PRZESŁUCHAŃ 13:30 – 16:15

Kl. VII,  VIII i III Gimnazjum– soliści godz: 13:30

  1. Kokoszka Maria Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
  2. Chrabąszcz Julia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku
  3. Gorczyca Hanna Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
  4. Pajor Weronika Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku
  5. Górska Julia Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
  6. Dzieńska Aleksandra Zespół Szkolno Przedszkolny w Jadownikach
  7. Mleczko Julia Dębińskie Centrum Kultury
  8. Woda Kornelia Parafia Św. Jakuba Brzesko
  9. Wielgosz Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadownikach
  10. Bojdo Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej

Kl. VII, VIII i III Gimnazjum zespoły godz: 14:30

  1. Scholka Jakubowa Parafia Św. Jakuba w Brzesku
  2. Chór szkolny Zespół Szkolno Przedszkolny w Jadownikach
  3. Magic duet Dębińskie Centrum Kultury
  4. Borzęckie Słowiki Zespół Szkolno Przedszkolny w Borzęcinie Dolnym

Młodzież Szkół Średnich – soliści 15:00

  1. Gawenda Emilia Miejski Ośrodek Kultury Brzesko
  2. Styrna Julia Parafia Przyborów
  3. Chudyba Paulina Parafia w Borzęcinie
  4. Zgraja Damian Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Brzesku
  5. Sumara Natalia Dębno - Zamek
  6. Mikołajek Maria Parafia Jasień
  7. Płaneta Karolina Parafia Dębno
  8. Marmol Agnieszka Szkoła Katolicka

Młodzież Szkół Średnich – zespoły 15:50

  1. The magic band Dębińskie Centrum Kultury
  2. Julia Styrna i Paulina Chudyba Parafia Borzęcin
  3. Schola Bliżej Nieba Parafia Okocim

O GODZ 16:30 ROZPOCZNĄ SIĘ WARSZTATY WOKALNE DLA GRUP OD C – H; (CZYLI DZIECI STARSZE DO MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH) 

Instrumenty muzyczne trzeba mieć własne! 

Ks. Jacek Walczyk

 

Friday the 5th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews