Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do zgłoszenia kandydatury naszej Parafii oraz ks.Proboszcza Józefa Drabika do plebiscytu organizowanego przez "Dziennik Polski", a zwłaszcza członkom Akcji Katolickiej naszej parafii na czele z p. Józefem Witkowskim oraz p. Marią Dziwiszewską, oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniu. Zwycięstwo naszej parafii to nie tylko docenienie tego wszystkiego, co się w niej dzieje, ale przede wszystkim sygnał od parafian, że jest w niej nam dobrze i czujemy się dumni z przynależności do tej rodziny parafialnej. Jest to również docenienie ciężkiej pracy ks.Proboszcza, który prowadzi tę wspólnotę. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć, z uroczystej gali, która odbyła się 30 X 2013r. w krakowskiej Kurii, w obecności m.in.kard. Stanisława Dziwisza i o. Leona Knabita. Foto: Anna Gaudnik

Thursday the 4th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews