Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

29 VI br. przeżywamy parafialną Niedzielę Misyjną. Kazania na Mszach św. głosi misjonarz ks. Bogdan Piotrowski, proboszcz parafii Pana Jezusa Zmartwychwstałego i Bożego Miłosierdzia w stolicy Konga w Brazzaville. Ofiarą na tacę w tym dniu wspieramy misje. Zapraszamy do przeczytania ciekawych artykułów o jego misji, kliknij tutaj (reportaż z wizyty na misji ks.Piotrowskiego przez naszych Duszpasterzy, m.in.ks.proboszcza Józefa Drabika) oraz tutaj - artykuł Gościa Niedzielnego "Miłosierdzie na Czarnym Lądzie".

"Czy to co robimy ma sens? A może nasze kosztowne wyprawy to marnowanie pieniędzy. Dla nas jest rzeczą oczywistą, że wakacyjne staże misyjne kleryków są odpowiedzią na Chrystusowe wezwanie: Idźcie i czyńcie sobie uczniów ze wszystkich narodów. Mocno wierzymy, że Jezus wybiera właśnie nas, byśmy kontynuowali dzieło rozpoczęte przez Apostołów i odnaleźli szczęście, które nieustannie szukamy (...)" - takimi słowami klerycy tarnowskiego WSD przekonują nas, że misje są sprawą każdego z nas. Zapraszamy do zobaczenia tego filmu!

Thursday the 2nd - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews