Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Wielki Piątek 

6.00 – Caritas, Akcja Katolicka

7.00 – Róże żeńskie

8.00 – Róże męskie

9.00 – Droga Krzyżowa

10.00 – Rycerstwo Niepokalanej

11.00 – Kościuszki 53,64Aab,65,67,69,69a,69b,69c,70,72 i 72a

12.00 – Browarna 17,19 i 21

13.00 – Browarna 2,3,4,5,5a,6,8,10,11,12,12a,13 i 15

14.00 – Ogrodowa 1,2,3 i 4

15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa dla Dzieci

16.00 – Ogrodowa 5,6 i 7

17.00 – Ogrodowa 8,9 i 11

20.00 – Adoracja Krzyża

21.00 – Droga Krzyżowa ulicami miasta (Rynek, Mickiewicza, Okocimska, Browarna)

23.30 – Młodzież

Wielka Sobota

0.00 – Ogrodowa 12,13 i 14

1.00 – Ogrodowa 15,16,42 i 44

2.00 – Legionów Piłsudskiego 23 i 27

3.00 – Piastowska, Brzegowa, Okocimska, Barona Goetza, Cegielniana, Rzeźnicza, Browarna (domy) i Wesoła

4.00 – 11 Listopada, Widok, Pod Sadem, Zakątek, Wyzwolenia, Osiedlowa, Miła, Matejki, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Asnyka, Wyszyńskiego i Rynek

5.00 – Solskiego, Modrzejewskiej, Powstańców Warszawy, Towarowa, Przemysłowa, Starowiejska (domy), Bujaka, Legionów Piłsudskiego (domy), Armii Ludowej, Bohaterów Westerplatte (domy), Mościckiego i Szarych Szeregów

6.00 – Brzeska, Podmiejska, Bolesława Śmiałego, Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Marusarzówny, Świerkowa, Kusocińskiego, Łokietka i Czecha

7.00 – Wojska Polskiego 1,3,5 i 7

8.00 – Bohaterów Westerplatte 5 i 7 oraz Starowiejska 21 i 23

9.00 – Poświęcenie pokarmów

14.00 – Pomianowska, Robotnicza, Plac Kupiecki, Mickiewicza, Wąska i 19 Stycznia

16.00 – Kościuszki (domy), Królowej Jadwigi, Ogrodowa (domy), Jagiełły (domy), Słowackiego, Sienkiewicza, Sobieskiego, Długa, Chopina, Uczestników Ruchu Oporu, Plac Kazimierza, Puszkina, Brzezowiecka, Czarnowiejska, Plac Targowy i Targowa

15.00 – Wspólnota Samarytańska

17.00 – Głowackiego, Berka Joselewicza, Krótka, Kręta, Zielona, Plac Żwirki i Wigury, Plac Zwycięstwa, Cicha, Spółdzielcza i Nowa

18.00 – Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie

19.00 – Straż Honorowa NSPJ

20.00 – Bractwo Szkaplerzne

Wednesday the 3rd - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews