Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

30 stycznia 2016 r. godz.10:00-13:30

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Emilia Sieniatecka Parafia Rudy Rysie
  2. Hanna Osyba PSP nr 3 Brzesko
  3. Szymon Rozmus Dębińskie Centrum Kultury
  4. Zofia Gurgul Zespół Szkolno Przedszkolny Dębno
  5. Jakub Pacura Parafia Św. Jakuba Brzesko
  6. Julia Kuta PSP nr 2 Brzesko

 Dzieci starsze 4-6:

  1. Patryk Ledziński Parafia Dębno
  2. Weronika Pajor MOK Brzesko
  3. Hanna Gorczyca PSP nr 3 Brzesko
  4. Natalia Bojdo PSP Łoniowa
  5. Magdalena Dudek Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  6. Milena Kuta Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  7. Kinga Gurgul ZSP Dębno
  8. Gabriela Gniadek PSP nr 2 Brzesko
  9. Klaudia Sambor Szkoła Muzyczna Brzesko
  10. Julia Górska Dębińskie Centrum Kultury Dębno
  11. Aleksandra Dzieńska PSP nr 2 Jadowniki
  12. Anna Kiczka Parafia Borzęcin Dolny
  13. Weronika Czesak PSP Borzęcin Dolny
  14. Jakub Kowal Parafia Borzęcin Dolny
  15. Magdalena Płachno PSP Borzęcin Dolny

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. 5+1 PSP nr 2 Brzesko
  2. Chórek PSP nr 3 Brzesko
  3. Borzęckie Słowiki PSP Borzęcin Dolny
  4. Dzieci Bliżej Nieba Parafia Okocim
  5. Schola Wesołe Buźki Parafia Iwkowa

30 stycznia 2016 r. godz. 14:30-18:00

Przedszkolaki:

  1. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  2. Kolorowe Nutki PP w Porębie Spytkowskiej
  3. Śpiewające Nutki PP w Woli Dębińskiej
  4. Serduszka Przedszkole Niepubliczne SS Brzesko
  5. Serduszka Faustynki PP z oddziałami integracyjnymi im. Św. S. Faustyny Brzesko
  6. Przedszkolne Nutki Przedszkole nr 1 w Brzesku
  7. Przyjaciele Jezuska PP Parafialne Mokrzyska

Gimnazjum–soliści

  1. Emilia Gawenda MOK Brzesko
  2. Zuzanna Patulska Parafia św. Jakuba Brzesko
  3. Maria Mikołajek PG nr 2 Brzesko
  4. Daria Nalepa PG nr 2 Brzesko
  5. Agnieszka Marmol PG nr 1 Brzesko
  6. Alicja Lechowicz Szkoła Muzyczna Brzesko
  7. Gabriela Stolińska Szkoła Muzyczna Brzesko
  8. Karolina Płaneta ZS PG Wola Dębińska
  9. Patrycja Mytnik ZS PG Wola Dębińska
  10. Natalia Sumara ZS PG Wola Dębińska
  11. Anna Stolarczyk Dębińskie Centrum Kultury

Gimnazjum zespoły

  1. Discantus PG nr 2 Brzesko
  2. Duet Julia Kraj, Aleksandra Pacura Parafia św. Jakuba Brzesko

Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Katarzyna Gawenda MOK Brzesko
  2. Aneta Kural Parafia Dębno
  3. Julita Ciuruś Parafia Okocim
  4. Małgorzata Nawrot Okocim
Saturday the 30th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews