Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Lista przesłuchań zakwalifikowanych do XV Brzeskiego Konkursu

Kolęd i Pastorałek „O Muszlę Św. Jakuba”

18-19.01.2020

BLOK I PRZESŁUCHAŃ 9:30 – 12:30

Dzieci młodsze (I-III)- soliści

  1. Oksana Łoboda- PSP nr 1 Brzesko
  2. Oliwia Martyka- ZSP Brzesko
  3. Julia Kostrzewa- PSP nr 3 Brzesko
  4. Zofia Petelczyc- MOK Brzesko
  5. Julia Biernat- ZSP Dębno
  6. Agata Świerczek- CK Gnojnik
  7. Julia Ledzińska- Parafia Dębno
  8. Zuzanna Nizioł- Parafia Jadowniki

Przedszkolaki  godz: 10:20

  1. Kolędnicy Jezuska- ZSP Brzesko
  2. Przedszkolne Nutki- PP nr 10 Brzesko
  3. Szczepanowskie Gwiazdeczki- PP w Szczepanowie
  4. Przyjaciele Jezuska- Mokrzyska

Dzieci starsze 4-6 godz: 11:00

  1. Lena Hajdo- Parafia MB Brzesko
  2. Amelia Majcherczyk- Szkoła Muzyczna Brzesko
  3. Julia Zelek- PSP nr 3 Brzesko
  4. Tatiana Szczupak- Dębińskie Centrum Kultury
  5. Natalia Styrna- Parafia Przyborów
  6. Wiktoria Roczniak- PSP Wola Dębińska
  7. Julianna Stawiarz- ZSP Brzesko
  8. Wiktoria Białek- PSP Czchów
  9. Karolina Stachowicz- PSP Strzelce Wielkie

Dzieci starsze 4-6 zespoły godz: 12:00

  1. Ania i Kinga- Parafia MB Brzesko
  2. Promyk- SP Gnojnik
  3. Schola Dzieci Bliżej Nieba- Okocim
  4. Discantus- ZSP nr 2 Brzesko 

BLOK II PRZESŁUCHAŃ 13:30 – 16:15

Kl. VII i VIII

  1. Patryk Ledziński- Parafia Dębno
  2. Rozalia Zelek- Parafia MBC Brzesko
  3. Julia Chrabąszcz- Parafia Św. Jakuba Ap. Brzesko
  4. Kornelia Woda- PSP nr 3 Brzesko
  5. Amanda Pawlik- ZSP Borzęcin Dolny
  6. Gabriela Kowal- ZSP Borzęcin Dolny
  7. Emilia Janik- DPS Brzesko
  8. Aleksandra Chruściel- Parafia MBC Słotwiny

Kl. VII i  VIII zespoły godz: 14:30

  1. Borzęckie Słowkiki- ZSP Borzęcin Dolny
  2. Schola Jakubowa- Parafia Św. Jakuba Ap. w Brzesku
  3. Chór- PSP Mokrzyska
  4. Natalia Kusiak i Zuzanna Cylka- Parafia Okocim

Młodzież Szkół Średnich – soliści 15:00

  1. Hanna Gorczyca- Parafia MB Brzesko
  2. Weronika Pajor- Parafia MBC Brzesko
  3. Maria Kokoszka- MOK Brzesko
  4. Agnieszka Marmol- Parafia Św. Jakuba Ap. Brzesko
  5. Emilia Gawenda- ZSP nr 1 Brzesko
  6. Maria Mikołajek- Parafia Jasień
  7. Patrycja Ojczyk- MOK Brzesko
  8. Kamila Roczniak- Dębińskie Centrum Kultury
  9. Maria Marmol- ZSP nr 1 Brzesko

Młodzież Szkół Średnich – zespoły 15:50

  1. Moozykanci- Parafia Dębno
  2. Zespół Dębińskiego Centrum Kultury
  3. Chór Harcerski- Jadowniki
  4. Parafialna Schola z Tymowej

O GODZ 16:30 ROZPOCZNĄ SIĘ WARSZTATY WOKALNE DLA GRUP OD C – H; (CZYLI DZIECI STARSZE PO MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH)

Instrumenty muzyczne trzeba mieć własne!

Ks. Jacek Walczyk

Tuesday the 26th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews