Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Zobacz zdjęcia! Foto: Tomasz Mikuliński i Wiktor Zelek
Finał II Konkursu LSO „1 z 10” odbył się 12 maja 2014 r. w Auli Chrystusa Króla o godz. 19.30. Lektorzy zmierzyli się z trudnym zagadnieniem – Wprowadzeniem Teologiczno-Pastoralnym do drugiego wydania lekcjonarza, walcząc o główną nagrodę – zegarek. Zawodnicy posiadali ogromną wiedzę, odpowiedzieli na ponad 100 pytań przygotowanych przez Jury: Ks. dra Andrzeja Gerarda Dyla i ks. mgra Tomasza Starca. Zwycięzcy Cyrylowi Mikulińskiemu gratulujemy!

Dziękujemy ks. Prałatowi Józefowi Drabikowi, który zaskoczył nas wszystkich nagrodą za drugie miejsce - również zegarek, który powędruje do Piotra Zająca, a także za nagrody pocieszenia albumy dla każdego zawodnika. Gratulujemy wszystkim lektorom, którzy mieli odwagę i wzięli udział w konkursie, a także wszystkim obecnym podczas tej pięknej katechezy: Jury, kapłanom, rodzicom, lektorom, ministrantom i wszystkim zgromadzonym. Do zobaczenia za rok!
Ks. Jacek Walczyk

Sunday the 31st - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews