Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Tekst i zdjęcia: ks.Maciej Biedroń

22 lipca 2018 roku z okazji Dni Jakubowych około 40 osób z grupy młodzieżowej „Fideles” działającej przy naszej parafii wystawiła sztukę teatralną pt. „Brzeski mocarz wiary”.

Spektakl trwał godzinę i opowiadał o życiu świętego Jakuba Apostoła patrona naszej parafii. Przedstawiał on także rozwój kultu świętego Jakuba. Podczas występu zostały przedstawione nie tylko sceny z życia świętego Jakuba, ale także znalazło się miejsce zaprezentowanie brzeskiej fary i katedry w Santiago de Compostela. Spektakl jest wielkim zaangażowaniem młodzieży w życie naszej parafii. Młodzież, pod kierunkiem księdza – ich opiekuna, sama przygotowywała dekorację, stroje i uczyła się poszczególnych ról. Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Tuesday the 26th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews