Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

TEKST: ks.Jacek Walczyk. Fotogaleria: kliknij tutaj

W ostatnią środę, czwartek i piątek odbyły się rekolekcje szkolne dla wszystkich  uczniów PSP nr 3 w Brzesku i klasy 1 PSP nr 1 w Brzesku.

Nauki prowadzone były przez ks. Tomasza Starca, S. Służebniczki: s. Sylwię Osełek, s. Katarzynę Węgiel, s. Marta Seredę, s. Bożenę Fuk, s. Agnieszkę Wojnarowską, Ojców Jezuitów, O. Zbigniewa Szulczyka SJ i O. Jerzego Filipa SJ.  Gościnnie wystąpili także uczniowie, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Biesiadkach z pięknym przedstawieniem o Stanisławie Kostce, wystawionym w Regionalnym  Centrum Kulturalno Bibliotecznym im. Jana Pawła II.

W tym świętym czasie uczniowie poznali trzy postacie: Bł. Karolinę Kózkę, Bł. Edmunda Bojanowskiego i Św. Stanisława Kostkę. Mamy nadzieję, iż rekolekcje pomogą w dobrym przeżyciu czasu Wielkiego Postu i Świętego Triduum Paschalnego oraz wzrastaniu w świętości.

Wszystkim Prowadzącym, a także Dyrekcji i Nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc w przeprowadzeniu.

Wednesday the 19th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews