Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

W przyszłą niedzielę /06.01./ UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła. Specjalne pakieciki z kadzidłem i kredą będzie można wtedy nabyć składając przy tej okazji ofiarę na misje. Składka z Trzech Króli przeznaczona jest na Diecezjalne Dzieło Misyjne.

W tym dniu po raz kolejny, odbędzie się w naszym Mieście Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie Orszaku będzie o godz. 11.30 na Placu Kazimierza, później ulicami Uczestników Ruch Oporu, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Rynek na którym będzie program artystyczny. Zapraszamy wszystkich, a najciekawiej przygotowany strój będzie na zakończenie Orszaku oceniony i nagrodzony. Zapraszamy także dzieci, które chodziły po kolędzie misyjnej w swoich przebraniach.

Także w tym dniu zapraszamy do naszej Brzeskiej Fary – Sanktuarium św. Jakuba na wielkie, świąteczne wydarzenie muzyczne - Brzeski Koncert Noworoczny, który w tym roku będzie w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry "Crushed Sounds Big Band" pod batutą Dariusza Swoszowskiego z udziałem solistek. Początek koncertu o godz. 17.00.

Wednesday the 24th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews