Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

Od najniższych do najwyższych 

Kapłan

Środa 2. 01. 2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Towarowa

Górnisiewicz Tymoteusz, Piechowicz Jakub

ks. Marek

Ul. Ogrodowa 42(1-30)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Kapelan

Ul. Kościuszki 64ab

Gaczoł Szymon, Świerczek Sebastian

Ks. Łukasz

Ul. Leg. Piłsudskiego 23(1-30)

Pluszyński Paweł, Żak Szymon

Ks. Maciej

Ul. Chrobrego

Kamiński Przemysław, Ryglowski Piotr

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa, Uczestników Ruchu Oporu,

Adamczyk Adrian, Kołodziej Jakub

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 16(1-30)

Jemioło Adrian, Maciejowski Kacper

 

Kapłan

Czwartek 3.01.2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Jacek

Ul. Mościckiego, Armii Andersa, Pl. Targowy, Modrzejewskiej

Okas Jakub, Szydłowski Wiktor

ks. Marek

Ul. Browarna 15(1-30)

Frnaczyk Krystian, Olchawa Adrian

ks. Kapelan

Ul. Matejki

Malec Karol, Ryglowski Piotr

ks. Łukasz

Ul. Leg. Piłsudskiego 23(31-60)

Kołodziej Szymon, Krokosz Karol

Ks. Daniel

Ul. Słowackiego, Sobieskiego, Sienkiewicza, Jagiełły

Kądziołka Adrian, Wójcik Dawid

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 16(31-55)

Sitko Mateusz, Palej Filip

 

 

Kapłan

Sobota 5. 01. 2019 r. – 10.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Browarna 17 (1-60)

Kusiak Wiktor, Solak Stanisław

Ks. Marek

Ul. Głowackiego nry parzyste

Smaluch Adrian, Smaluch Kacper

ks. Kapelan

Ul. 11 Listopada, Zakątek, Pod Sadem, Widok

Kania Maciej, Jeziorek Mariusz

ks. Łukasz

Ul. Mickiewicza od Rynku do ronda i Wąska

Górnisiewicz Tymoteusz, Kamiński Przemysław

Ks. Maciej

Ul. Brzeska

Kapcia Karol, Słupski Kamil

Ks. Daniel

Ul. Kościuszki 72

Sacha Damian, Szczepanek Jan

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 5

Grabarz Dominik, Zych Franciszek

 

Kapłan

Niedziela 6. 01. 2019 r. – 14.00

Lektor/Ministrant

Ks. Marek

Ul. Ogrodowa 44(1-45)

Szwed Mateusz, Kondziołka Paweł

ks. Kapelan

Ul. Wyzwolenia

Rzenno Igor, Prokop Filip

ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 6 (1-51)

Pacura Jakub, Świerczek Sebastian

ks. Maciej

Ul. Świerkowa

Adamczyk Adrian, Kołodziej Jakub

ks. Daniel

Ul. Browarna 13(1-30)

Gaczoł Szymon, Szwed Dominik

Ks. Krzysztof

Ul. Barona Goetza, Browarna 5a

Fijołek Kacper, Okas Oliwier

 

Kapłan

Poniedziałek 7. 01.2019r. godz. 16.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Bohaterów Westerplatte, Solskiego, Bujaka

Kadziołka Adrian, Serwin Paweł

ks. Kapelan

Ul. Wojska Polskiego 7

Świerczek Sebastian, Żak Szymon

ks. Łukasz

Ul Perłowa, Kryształowa

Solak Stanisław, Woda Bartek

ks. Maciej

Ul. Browarna 11

Pluszyński Paweł, Maciejowski Kacper

ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 4(31-60)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Krzysztof

Ul. Okocimska 26, 30, 40, 42

Gaczoł Szymon, Okas Jakub

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews