Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

Kapłan

Wtorek 8. 01. 2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Powstańców W-wy

Piechowicz Jakub, Okas Jakub

ks. Marek

Od godz. 18.00 ul. Browarna 12, 12a

Szwed Mateusz, Jemioło Adrian

Ks. Kapelan

Ul. Browarna 21

(1-30)

Franczyk Krzysztof, Szydłowski Daniel

Ks. Łukasz

Ul. Robotnicza

Wójcik Kacper, Szydłowski Wiktor

Ks. Maciej

Ul. Kościuszki 53

Okas Dawid, Kołodziej Szymon

Ks. Daniel

Ul. Browarna 8, 10

Zych Franciszek (młodszy), Sitko Mateusz

 

Kapłan

Środa 9.01.2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 14 (1-30)

Kołodziej Szymon, Szwed Dominik

ks. Marek

Od godz. 18.00 ul. Wojska Polskiego 3 (1-15)

Żak Szymon, Sacha Damian

ks. Kapelan

Ul. Browarna 21 (31-60)

Maciejowski Kacper, Pluszyński Paweł

ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 15 (1-30)

Jemioło Adrian, Szczepanek Jan

Ks. Maciej

Ul. Ogrodowa 2abc

Szwed Mateusz, Palej Filip

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 9(1-30)

Gaczoł Szymon, Mardosz Wojciech

 

  

Kapłan

Czwartek 10. 01. 2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 14 (31-65)

Wąsik Artur, Szwed Mateusz

ks. Marek

Ul. Wojska Polskiego 3 (16-45)

Gaczoł Szymon, Jaworski Filip

Ks. Kapelan

Ul. Rynek

Wójcik Dawid, Poliszak Maciej

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 15 (31-55)

Świerczek Sebastian, Szwed Dominik

Ks. Maciej

Ul. Marusarzówny i Czecha

Kusiak Wiktor, Solak Stanisław

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 9 (31-60)

Sitko Mateusz, Żak Szymon

 

Kapłan

Piątek 11.01.2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 1ABC

Kamiński Przemek, Kapcia Karol

ks. Marek

Ul. Ogrodowa 11 (1-30)

Franczyk Krzysztof, Szwed Dominik

ks. Łukasz

Pl. Kupiecki, Kościuszki 70 (1-13)

Grabarz Dominik, Żak Szymon

Ks. Daniel

Ul. Leg. Piłsudskiego 27 (1-30)

Pacura Jakub, Maciejowski Kacper

Ks. Maciej

Ul. Podmiejska

Okas Bartek, Bojdo Jonasz

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 8 (1-30)

Zych Franciszek(starszy), Olchawa Adrian

 

Kapłan

Sobota 12. 01. 2019 r. – 10.00

Lektor/Ministrant

ks. Jacek

Ul. Kościuszki 65,67,69

Od godz. 14.00 - ul. Kościuszki 69abc

Rzenno Igor, Woda Bartek

ks. Marek

Ul. Ogrodowa 11 (31-74)

Szwed Dominik, Maciejowski Kacper

Ks. Kapelan

Ul. Piłsudskiego

Franczyk Krystian, Okas Jakub

Ks. Łukasz

Ul. 19 Stycznia

Słowiak Krzysztof, Kamiński Maciej

Ks. Maciej

Od godz. 14.30 ul. Wojska Polskiego 5

Krokosz Karol, Mardosz Wojciech

Ks. Daniel

Ul. Wojska Polskiego 1

Kondziołka Paweł, Artur Wąsik

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 8 (31-60)

Olchawa Adrian, Okas Jakub

Kapłan

Niedziela 13.01.2019 r. – 14.00

Lektor/Ministrant

ks. Marek

PL. Zwycięstwa, Spółdzielcza, Cicha, Pl. Żwirki i Wigury, Kręta, Zielona

Górnisiewicz Tymoteusz, Karaś Łukasz

Ks. Daniel

Ul. Leg. Piłsudskiego 27 (31-60)

Pluszyński Paweł, Szwed Dominik

Ks. Krzysztof

Ul. Boh. Westerplatte 7

Krokosz Karol, Mardosz Wojciech

         

 

Kapłan

Poniedziałek 14. 01. 2019 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

ks. Marek

Od godz. 15.00 Ul. Ogrodowa 3 (1-45)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Maciej

Ul. Browarna 19 (1-30)

Gaczoł Szymon, Maciejowski Kacper

Tuesday the 26th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews