Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

W tym roku kapłani odwiedzają domy wg następującej kolejności numerów: od najwyższych do najniższych.

Kapłan

Czwartek 2. 01. 2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Ul. Wojska Polskiego 7 (20-1)

Wąsik Artur, Jakubas Marcel

Ks. Jacek

Ul. Kościuszki 53

Bujak Ignacy, Okas Oliwier

 

Ks. Kapelan

Ul. Starowiejska 21(40-21)

Osika Hubert, Halibożek Łukasz

 

Ks. Łukasz

Ul. Spółdzielcza, Cicha, Pl. Żwirki i Wigury, Kręta, Zielona

Kołodziej Szymon, Rzenno Igor

Ks. Daniel

Ul. Perłowa, Kryształowa, Złota

Kuciel Jakub, Świerczek Sebastian

Ks. Krzysztof

Ul. Chopina, Długa, Puszkina

Gaczoł Szymon, Jemioło Adrian

 

Kapłan

Sobota 4.01.2020 r. – 10.00

Lektor/Ministrant

Ks. Jacek

Ul. Brzeska

Adamczyk Adrian, Kołodziej Jakub

Ks. Marek

Ul. Wyzwolenia

Górnisiewicz Tymek, Świerczek Sebastian

Ks. Krzysztof

Ul. Ogrodowa 4

Fidelus Krzysztof, Fidelus Tomasz

Ks. Łukasz

Ul. Wojska Polskiego 3(45-1)

Kolbusz Karol, Szczepanek Jan

Ks. Daniel

ul. Pomianowska

Solak Stanisław, Malec Karol

Ks. Kapelan

Ul. Browarna 17

Krokosz Karol, Sowa Błażej

Ks. Marcin

Ul. Piastowska

Szydłowski Artur, Okas Bartek

 

 Kapłan

Niedziela 5.01. 2020 r. – 14.00

Lektor/Ministrant

Ks. Marek

Ul. Kościuszki 64ab(40-1)

Kądziołka Paweł, Okas Dawid

 

Ks. Kapelan

Ul. Solskiego, Bujaka, Boh. Westerplatte

Wąs Dominik, Jeziorek Mariusz

 

 

Ks. Krzysztof

Ul. Kościuszki 72

Brzęk Norbert, Zych Franciszek

 

 

Ks. Marcin

Ul. Ogrodowa 5

Rabiasz Patryk, Okas Jakub

 

Ks. Jacek

Ul. Kusocińskiego

Smaluch Kacper, Kusiak Wiktor

 

Ks. Proboszcz

Ul. 19 Stycznia

Wójcik Kacper, Piechowicz Jakub

 

 

 

Kapłan

Poniedziałek 6.01.2020 r. – 14.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Pl. Zwycięstwa

Fijołek Kacper, Pacura Jakub

 

 

Ks. Jacek

Ul. Czecha, Marusarzówny, Podmiejska

Kapcia Karol, Szydłowski Wiktor

 

 

Ks. Kapelan

Ul. Kościuszki 65,67,69, 69abc

Palej Filip, Piszczek Ksawier

 

 

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 44 (45-1)

Kubik Ryszard, Zych Franek Starszy

 

Ks. Marcin

Ul. Ogrodowa 8

Rogoziński Maciej, Jaworski Filip

 

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 15(55-31)

Grabarz Dominik, Ziółkowski Kamil

 

Saturday the 25th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews