Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

Przedszkolaki:

  1. Szczepanowskie Gwiazdeczki- PP w Szczepanowie
  2. Przedszkolne Nutki- PP nr 10 Brzesko
  3. Kolędnicy Jezuska- ZSP Brzesko
  4. Przyjaciele Jezuska- Mokrzyska

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Julia Biernat- ZSP Dębno
  2. Oksana Łoboda- PSP nr 1 Brzesko
  3. Agata Świerczek- CK Gnojnik
  4. Julia Ledzińska- Parafia Dębno
  5. Oliwia Martyka- ZSP Brzesko
  6. Julia Kostrzewa- PSP nr 3 Brzesko
  7. Zuzanna Nizioł- Parafia Jadowniki
  8. Zofia Petelczyc- MOK Brzesko

Dzieci starsze 4-6:

  1. Natalia Styrna- Parafia Przyborów
  2. Amelia Majcherczyk- Szkoła Muzyczna Brzesko
  3. Tatiana Szczupak- Dębińskie Centrum Kultury
  4. Lena Hajdo- Parafia MB Brzesko
  5. Julianna Stawian- ZSP Brzesko
  6. Wiktoria Białek- PSP Czchów
  7. Julia Zelek- PSP nr 3 Brzesko
  8. Karolina Stachowicz- PSP Strzelce Wielkie
  9. Wiktoria Roczniak- PSP Wola Dębińska

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Promyk- SP Gnojnik
  2. Ania i Kinga- Parafia MB Brzesko
  3. Schola Dzieci Bliżej Nieba- Okocim
  4. Discantus- ZSP nr 2 Brzesko

Kl. 7 i 8– soliści

  1. Patryk Ledziński- Parafia Dębno
  2. Kornelia Woda- PSP nr 3 Brzesko
  3. Rozalia Zelek- Parafia MBC Bzresko
  4. Gabriela Kowal- ZSP Borzęcin Dolny
  5. Amanda Pawlik- ZSP Borzęcin Dolny
  6. Emilia Janik- DPS Brzesko
  7. Aleksandra Chruściel- Parafia MBC Słotwiny
  8. Julia Chrabąszcz- Parafia Jakuba

Kl. 7 i  8 zespoły

  1. Natalia Kusiak i Zuzanna Cylka- Parafia Okocim
  2. Schola Jakubowa- Parafia Jakuba
  3. Chór- PSP Mokrzyska
  4. Borzęckie Słowkiki- ZSP Borzęcin Dolny

Młodzież Szkół Średnich – soliści

  1. Hanna Gorczyca- Parafia MB Brzesko
  2. Kamila Roczniak- Dębińskie Centrum Kultury
  3. Weronika Pajor- Parafia MBC Brzesko
  4. Maria Kokoszka- MOK Brzesko
  5. Emilia Gawenda- ZSP nr 1 Brzesko
  6. Maria Mikołajek- Parafia Jasień
  7. Patrycja Ojczyk- MOK Brzesko
  8. Maria Marmol- ZSP nr 1 Brzesko
  9. Agnieszka Marmol- Parafia Jakuba

Młodzież Szkół Średnich – zespoły

  1. Moozykanci- Parafia Dębno
  2. Zespół Dębińskiego Centrum Kultury
  3. Chór Harcerski- Jadowniki
  4. Parafialna Schola z Tymowej

Po zakończonych przesłuchaniach odbędą się warsztaty wokalne dla chętnych uczestników w kategoriach C-H, prowadzone przez członków Jury. Efektem warsztatów będzie występ podczas Koncertu Galowego.

Wszystkich z kategorii C-H,  którzy chcą wziąć udział w warsztatach proszę zgłosić na adres Konkursu Kolęd.

Program Przesłuchań w ramach Konkursu zostanie umieszczony
na internetowej stronie parafialnej
www.jakub.bwi.pl pod zakładką Konkurs (logo Konkursu)  12.01.2020 r. 

Ks. Jacek Walczyk

Saturday the 25th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews