Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

W tym roku kapłani odwiedzają domy wg następującej kolejności numerów: od najwyższych do najniższych.

Kapłan

Wtorek 7. 01. 2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Ul. Browarna 2, 3

Łabno Jakub, Fidelus Tomasz

Ks. Jacek

Ul. Chrobrego

Majcherczyk Wojciech, Sitko Mateusz

Ks. Kapelan

Ul. Szarych Szeregów

Poliszak Maciej, Franczyk Krystian

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 42(30-1)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Marcin

Ul. Ogrodowa 16(55-26)

Jaworski Filip, Zych Franciszek ST.

Ks. Marek

Ul. Ogrodowa 13(66-34)

Franczyk Krzysztof, Maciejowski Kacper 

 

Kapłan

Środa 8.01.2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Łukasz

Ul. Browarna 15(30-1)

Szydłowski Daniel, Fidelus Krzysztof

Ks. Daniel

Pl. Kupiecki, Kościuszki 70(16-1)

Żak Szymon, Olchawa Adrian

Ks. Kapelan

Ul. Modrzejewskiej, Mościckiego, Armii Andersa, Pl. Targowy

Adamczyk Adrian, Jemioło Adrian

Ks. Proboszcz

Ul. Browarna 4,5

Szwed Mateusz, Szwed Dominik 

 

 Kapłan

Czwartek 9.01. 2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Kapelan

Ul. Starowiejska 21(20-1)

Mardosz Wojciech, Pluszyńki Paweł

Ks. Daniel

Ul. Leg. Piłsudskiego 23 (30-1)

Łabno Jakub, Fidelus Tomasz

Ks. Jacek

Ul. Śmiałego, Łokietka

Solak Stanisław, Malec Karol

Ks. Łukasz

Ul. Browarna 12, 12a

Brzęk Norbert, Zych Franciszek Mł.

Ks. Krzysztof

Ul. Browarna 13

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

 

 

Kapłan

Piątek 10.01.2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Ul. Browarna 19 (60-31)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 2cba

Kapcia Karol, Szydłowski Wiktor

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 11 (30-1)

Grabarz Dominik, Franczyk Krzysztof

Ks. Marcin

Ul. Okocimska 26,30,40,42

Wąsik Artur, Jakubas Marcel

Ks. Marek

Ul. Ogrodowa 13 (33-1)

Kolbusz Karol, Szczepanek Jan

Ks. Krzysztof

Ul. Wojska Polskiego 1

Krokosz Karol, Sowa Błażej

 

Kapłan

Sobota 11. 01. 2020 r. – 10.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Ul. Kościuszki nry nieparzyste

Gaczoł Szymon, Adamczyk Adrian

Ks. Jacek

Ul. Browarna 11

Słupski Kamil, Kamiński Przemek

Ks. Kapelan

Ul. Ogrodowa 1ABC

Kądziołka Paweł, Okas Dawid

Ks. Daniel

Ul. Boh. Westerplatte 5

Rabiasz Patryk, Okas Jakub

Ks. Krzysztof

Ul. Leg. Piłsudskiego 27

Palej Filip, Piszczek Ksawier

Ks. Marcin

Ul. Okocimska

Smaluch Kacper, Kusiak Wiktor

Ks. Marek

Ul. Osiedlowa

Kołodziej Jakub, Kołodziej Szymon

 

 

Kapłan

Niedziela 12.01.2020 r. – 14.00

Lektor/Ministrant

Ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 12(75-31)

Rzenno Igor, Górnisiewicz Tymoteusz

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 11(74-31)

Kubik Ryszard, Zych Franciszek St.

Ks. Marcin

Ul. Wesoła, Goetza, Browarna

Świerczek Sebastian, Szydłowski Artur

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 15 (55-31)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Proboszcz

Ul. Starowiejska nry nieparzyste

Piechowicz Jakub, Fijołek Kacper

 

 

Kapłan

Poniedziałek 13. 01. 2020 r. – 16.00

Lektor/Ministrant

Ks. Proboszcz

Ul. Browarna 19 (30-1)

Szwed Mateusz, Szwed Dominik

Ks. Jacek

Ul. Ogrodowa 12(30-1)

Okas Bartek, Wąs Dominik

Ks. Kapelan

Ul. Powstańców Warszawy

Jeziorek Mariusz, Wójcik Kacper

Ks. Daniel

Ul. Ogrodowa 7 (40-1)

Maciejowski Kacper, Szydłowski Daniel

Ks. Krzysztof godz. 17.30

Ul. Browarna 8, 10

Fidelus Krzysztof, Żak Szymon

Ks. Marek

Ul. Browarna 21(60-31)

Olchawa Adrian, Mardosz Wojciech

Ks. Łukasz

Ul. Ogrodowa 3(45-21)

Grabarz Dominik, Szczepanek Jan

 

Saturday the 25th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews