Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

W dniach 2-6 lutego 2020  grupa 36 osób – ministrantów, lektorów wraz z opiekunami – ks. Jackiem, p. Tomaszem Mikulińskim, p. Julitą i p. Janem Chrabąszczem, uczestniczyli w reko-ski czyli rekolekcjach na nartach.  Wzorem lat ubiegłych zakwaterowaliśmy w  hotelu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. Przepyszne jedzenie, znakomite warunki i bardzo dobra atmosfera potwierdziły, że i w tym roku było rewelacyjnie.  Zimowe szaleństwo obywało się na czterech różnych stokach: Krynica-Zdrój, Jurgów, Czarna Góra i Bachledowa Dolina na Słowacji. Korzystaliśmy także z basów termalnych w Chochołowie. Oczywiście codziennie przeżywaliśmy wspólną Eucharystię, podczas której, ks. Jacek głosił kazania, a my mieliśmy oprawę liturgiczną. Cieszyliśmy się z faktu, iż na Mszy Św. nie zabrakło również Gospodarzy Hotelu, jak i wypoczywających tam Gości. 

 Zapraszamy do naszej fotogalerii i do oglądnięcia filmu, który zmontował Krystian Chrzabąszcz. Księdzu Jackowi Walczykowi i opiekunom dziękujemy za organizację wypoczynku i troskę o wychowanie młodego pokolenia.

Wednesday the 1st - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews