Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Chrzest

Bierzmowanie

Eucharystia

Pokuta

Namaszczenie chorych

Kapłaństwo

Małżeństwo

 

Wilki Dwa
Internetowe rekolekcje adwentowe 2013
(na stronie Duszpasterstwa Młodych naszej parafii)

o. Adam Szustak i Robert "Litza" Friedrich
Jak co roku w Adwencie oczekujemy na Boże Narodzenie, chcemy się do niego przygotować przez rekolekcje. Zazwyczaj te Święta kojarzą nam się z sympatyczną rodzinną atmosferą, spokojnym czasem, odpoczynkiem. Ale prawda jest taka, że świętujemy początek wielkiej wojny, którą wygrał Bóg - Dobry Wilk. I tak naprawdę świętujemy Narodziny Wilka. Wilka, który przyszedł na świat aby pokonać panoszącego się od wieków złego wilka, który na wszelkie sposoby chce zniszczyć nasze życie i szczęście. Rekolekcje, na które Was zapraszamy będą więc opowieścią o walce, którą dobry i zły wilk prowadzą w każdym z nas. Będą zaproszeniem dla Dobrego Wilka, żeby wkroczył w nasze życie i pokonał złego wilka.

Przez cały Adwent, trzy razy w tygodniu, w każdą niedzielę, wtorek i czwartek będą pojawiać się kolejne odcinki. Startujemy w niedzielę 1 grudnia 2013 roku, na stronie DUSZPASTERSTWA MŁODYCH, kliknij tutaj.

1) ZAPROSZENIE

2) TRAILER

Saturday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews