Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Tekst i zdjęcia: Jakub Sroka (kliknij, aby zobaczyć galerię)

W dniu 22.01.2015r. w Kościele NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku odbyły się Jasełka, połączone z uroczystościami z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wzięły w nich udział przedszkolaki z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Brzesku.
Wiele emocji wywołało przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu dzieci, które zaprezentowały historię narodzin Jezusa. Zgodnie z tradycją byli więc: Maria i Józef, trzej królowie i piękne anioły, zwierzęta. Spektakl został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Nad całością czuwała Siostra, która zajęła się przygotowaniem dzieci do występu. 
Po inscenizacji goście, wraz z Księdzem Józefem Drabikiem zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze, nie zapomniano także w tym dniu o babciach i dziadkach. Ich zadaniem był udział w zabawach, by wygrać dla swoich wnuków drobne upominki. 
Serdecznie dziękujemy rodzicom – za przygotowanie całego przedsięwzięcia, Siostrze – za przygotowanie Przedszkolaków i Księdzu Proboszczowi za przybycie.

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews