Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ PLAKAT
Warunki  uczestnictwa  w  Spotkaniach Ewangelizacyjnych
:
 Czas do dyspozycji trzeba mieć parę godzin w środku dnia przez 8 sobót, począwszy od 25.IV.2015 r. W trakcie spotkań będzie jeszcze omówiony udział w 2 dodatkowych nabożeństwach.

codziennie ofiarujemy 30 minut na osobistą (samotną) rozmowę z Bogiem w temacie określonym fragmentem Pisma Świętego.

 Przez okres Seminarium trzeba mieć do dyspozycji WŁASNY EGZEMPLARZ PISMA ŚWIĘTEGO (Stary i Nowy Testament) - najlepiej w edycji tzw. Biblii Tysiąclecia (to tłumaczenie jest zbieżne z tekstami używanymi w liturgii). Samodzielnie trzeba się zapoznać z oznaczeniami ksiąg i metodą odszukiwania fragmentów oznaczonych: sygnaturą księgi - numerem rozdziału - numerami wersów (tzw. sigla biblijne).

Zapisy do dnia 19.04.2015 w kościele pw. NMPMK i św. Jakuba Ap.

 Decyzję o uczestnictwie - można podjąć jeszcze po     przeżyciu pierwszego spotkania (25.IV.) (jeżeli będą wolne miejsca), natomiast nie będzie można dołączyć do grona uczestników w trakcie Seminarium.

Spotkania nie są otwarte: nie mają wstępu osoby niezapisane, przypadkowe, zaciekawione itp.

 Sytuacje z miejsca uniemożliwiające przeżycie całego cyklu 8 spotkań (wyjazd do sanatorium, planowane leczenie szpitalne, system pracy etc.) należy traktować jako werdykt Opatrzności. Pragnący przeżyć Seminarium Ewangelizacyjne niech pozostają w ufności, że dane im będzie doświadczyć tego w przyszłości.

▪ PUNKTUALNOŚĆ w przybywaniu na spotkania - jest znakiem wzajemnego uszanowania i istotną podstawą do spotkania się z przygotowaną przez Jezusa Chrystusa łaską.

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews