Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

/Źródło: kliknij tutaj/
Komenda Powiatowa Policji w Brzesku przy współpracy Regionalnego Centrum Kulturalno - Bibliotecznego i Urzędu Miejskiego w Brzesku w dniu 5 maja 2015 roku, o godzinie 17:00 w sali audytoryjnej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku organizuje akcję społeczno - dydaktyczną  pod hasłem „Zjedź z autostrady życia - znajdź czas dla swojego dziecka”.

Spotkanie będzie obejmowało:

  • przedstawienie artystyczne  przygotowane przez dzieci z kółka teatralnego „Humorek” ze Szkoły Podstawowej w Jadownikach pt. „Zagubiony czas”;
  • wystąpienie pani psycholog Katarzyny Citak, mające na celu przybliżenie aspektów psychologiczno- socjologicznych związanych z brakiem wolnego czasu poświęconego przez rodziców dla dzieci;
  • wystąpienie st.asp. Bogumiła Machaja- policjanta Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej nieletnich i Patologii KPP w Brzesku nt. zagrożeń wynikających z użytkowania  Internetu.

Akcja obejmuje również konkurs plastyczny dla szkół podstawowych (klasy 4-6)
i szkół gimnazjalnych pt. „Ja i moja rodzina w czasie wolnym”, którego zwieńczeniem będzie wystawa wszystkich prac konkursowych zaprezentowana w RCKB w Brzesku. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews