Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Foto: ks.Marian Kostrzewa
Kliknij obrazek, aby powiększyć.

Dnia 30 VII młodzież z Duszpasterstwa Młodych naszej parafii pojechała do Medjugorje w Bośni i Hercegowinie, na Światowy Festiwal Młodych. Przez 9 dni doświadczą radości ze wspólnej modlitwy z przedstawicielami ok. 50 krajów świata. Jest to dla nich czas modlitwy, wypoczynku oraz zbierania doświadczeń, które zaowocują  przy organizacji obchodów "ŚDM Kraków 2016" na terenie naszej parafii. Młodzież i ks.Marian polecają się modlitwie Parafian.

Friday the 30th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews