Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Przedszkolaki:

  1. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  2. Kolorowe Nutki PP w Porębie Spytkowskiej
  3. Śpiewające Nutki PP w Woli Dębińskiej
  4. Serduszka Przedszkole Niepubliczne SS Brzesko
  5. Serduszka Faustynki PP z oddziałami integracyjnymi im. Św. S. Faustyny Brzesko
  6. Przedszkolne Nutki Przedszkole nr 1 w Brzesku
  7. Przyjaciele Jezuska PP Parafialne Mokrzyska

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Emilia Sieniatecka Parafia Rudy Rysie
  2. Szymon Rozmus Dębińskie Centrum Kultury
  3. Zofia Gurgul Zespół Szkolno Przedszkolny Dębno
  4. Julia Kuta PSP nr 2 Brzesko
  5. Jakub Pacura Parafia Św. Jakuba Brzesko
  6. Hanna Osyba PSP nr 3 Brzesko

Dzieci starsze 4-6:

  1. Patryk Ledziński Parafia Dębno
  2. Weronika Pajor MOK Brzesko
  3. Natalia Bojdo PSP Łoniowa
  4. Magdalena Dudek Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  5. Milena Kuta Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  6. Kinga Gurgul ZSP Dębno
  7. Gabriela Gniadek PSP nr 2 Brzesko
  8. Klaudia Sambor Szkoła Muzyczna Brzesko
  9. Julia Górska Dębińskie Centrum Kultury Dębno
  10. Aleksandra Dzieńska PSP nr 2 Jadowniki
  11. Anna Kiczka Parafia Borzęcin Dolny
  12. Weronika Czesak PSP Borzęcin Dolny
  13. Jakub Kowal Parafia Borzęcin Dolny
  14. Magdalena Płachno PSP Borzęcin Dolny
  15. Hanna Gorczyca PSP nr 3 Brzesko

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Schola Wesołe Buźki Parafia Iwkowa
  2. Dzieci Bliżej Nieba Parafia Okocim
  3. 5+1 PSP nr 2 Brzesko
  4. Borzęckie Słowiki PSP Borzęcin Dolny
  5. Chórek PSP nr 3 Brzesko

Gimnazjum–soliści

  1. Emilia Gawenda MOK Brzesko
  2. Maria Mikołajek PG nr 2 Brzesko
  3. Alicja Lechowicz Szkoła Muzyczna Brzesko
  4. Gabriela Stolińska Szkoła Muzyczna Brzesko
  5. Karolina Płaneta ZS PG Wola Dębińska
  6. Patrycja Mytnik ZS PG Wola Dębińska
  7. Natalia Sumara ZS PG Wola Dębińska
  8. Agnieszka Marmol PG Brzesko
  9. Anna Stolarczyk Dębińskie Centrum Kultury
  10. Daria Nalepa PG nr 2 Brzesko
  11. Zuzanna Patulska Parafia św. Jakuba Brzesko

Gimnazjum zespoły

  1. Discantus PG nr 2 Brzesko
  2. Duet Julia Kraj, Aleksandra Pacura Parafia św. Jakuba Brzesko

Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Katarzyna Gawenda MOK Brzesko
  2. Aneta Kural Parafia Dębno
  3. Julita Ciuruś Parafia Okocim
  4. Małgorzata Nawrot Okocim

Ponadgimnazjalne – zespoły

Program Przesłuchań w ramach Konkursu zostanie umieszczony na internetowej stronie parafialnej www.jakub.bwi.pl pod zakładką Konkurs (logo Konkursu) 20.01.2016 r.

Ks. Jacek Walczyk

Thursday the 23rd - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews