Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Mateusz Pitala - kompozytor, aranżer, dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest liderem krakowskiego zespołu Soul'n'Voices - projektu jazzowo-gospelowego w skład którego wchodzi chór i duży zespół instrumentalny. Ma na swoim koncie aranżacje utworów jazzowych i rozrywkowych na zespoły wokalne, chór, big band a także na orkiestrę symfoniczną. Pracuje jako nauczyciel, instruktor muzyczny oraz dyrygent z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.   

Szymon Markiewicz- pianista, kompozytor, dyrygent, - absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof. J. Radwana. Jako pianista kształcił się̨ pod kierunkiem prof. Dana Larkina w Berklee Collage of Music w USA na kierunku advanced jazz-gospel keyboards&theory, także Jason’a Thompsona (UK), Howarda Francisa (UK). Współtworzył wiele projektów muzycznych w Polsce, Europie oraz w USA. Koncertował w Polsce, Danii, Niemczech, i Stanach Zjednoczonych współtworząc koncerty z chórami i artystami z Polski, Wielkiej Brytanii, Danii, Łotwy oraz Stanów Zjednoczonych. Od 2007 roku na stałe współpracuje z kompozytorem i producentem muzycznym Norrisem Garnerem (USA), zarówno jako pianista i kierownik muzyczny. 

Przewodnicząca: Marcelina Gawron - wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów, pedagog klasy śpiewu estradowego, jurorka konkursów wokalnych. Współpracuje z amerykańską agencją rozrywkową w Miami / USA. Muzyczną działalność realizuje również w wielu projektach muzycznych w kraju: Marcelina Gawron Quintet, Jazzoom, Solosters, Bajazzer,  Soul'n'Voices oraz Perła Big Band. Finalistka konkursu "Swingujący Kruk", który odbył się w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego 2011 oraz Festiwalu Złota Tarka 2016 z formacją Solosters.

Sunday the 13th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews