Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

PRZECZYTAJ PROTOKÓŁ JURY XI BRZESKIEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „O MUSZLĘ ŚW. JAKUBA” – BRZESKO 2016 - kliknij tutaj

31 stycznia 2016 r. godz.1600

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Szymon Rozmus Dębińskie Centrum Kultury - Wyróżnienie
  2. Zofia Gurgul Zespół Szkolno Przedszkolny Dębno – III miejsce
  3. Jakub Pacura Parafia Św. Jakuba Brzesko – II miejsce
  4. Julia Kuta PSP nr 2 Brzesko – I miejsce

Dzieci starsze 4-6:

  1. Patryk Ledziński Parafia Dębno Wyróżnienie
  2. Hanna Gorczyca PSP nr 3 Brzesko II miejsce
  3. Natalia Bojdo PSP Łoniowa Wyróżnienie
  4. Magdalena Dudek Parafia Miłosierdzie Boże Brzesko I miejsce
  5. Milena Kuta Parafia Miłosierdzie Boże Brzesko III miejsce
  6. Kinga Gurgul ZSP Dębno Grand Prix
  7. Gabriela Gniadek PSP nr 2 Brzesko Wyróżnienie
  8. Dzieńska Aleksandra PSP nr 2 Jadowniki I miejsce
  9. Jakub Kowal Parafia Borzęcin Dolny Wyróżnienie

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. 5+1 PSP nr 2 Brzesko Wyróżnienie
  2. Chórek PSP nr 3 Brzesko I miejsce
  3. Dzieci Bliżej Nieba Parafia Okocim II miejsce
  4. Schola Wesołe Buźki Parafia Iwkowa Wyróżnienie

Przedszkolaki:

  1. Śpiewające Nutki PP w Woli Dębińskiej - wyróżnienie
  2. Serduszka Przedszkole Niepubliczne SS Brzesko - wyróżnienie
  3. Serduszka Faustynki PP z oddziałami integracyjnymi im. Św. S. Faustyny Brzesko – I miejsce

Gimnazjum–soliści

  1. Zuzanna Patulska Parafia św. Jakuba Brzesko Wyróżnienie
  2. Maria Mikołajek PG nr 2 Brzesko Wyróżnienie
  3. Agnieszka Marmol PG nr 1 Brzesko III miejsce
  4. Gabriela Stolińska Szkoła Muzyczna Brzesko Wyróżnienie
  5. Karolina Płaneta ZS PG Wola Dębińska II miejsce
  6. Patrycja Mytnik ZS PG Wola Dębińska Wyróżnienie

 Gimnazjum zespoły

  1. Discantus PG nr 2 Brzesko I miejsce
  2. Duet Julia Kraj, Aleksandra Pacura Parafia św. Jakuba Brzesko I miejsce

Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Katarzyna Gawenda MOK Brzesko Wyróżnienie
  2. Aneta Kural Parafia Dębno Wyróżnienie
  3. Małgorzata Nawrot Parafia Okocim II miejsce

 

Wednesday the 16th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews