Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Wielki Piątek 

6.00 – Róże męskie

7.00 – Rycerstwo Niepokalanej

8.00 – Kościuszki 53, 64Aab, 65, 67, 69, 69a, 69b, 69c, 70, 72 i 72a

9.00 – Droga Krzyżowa

10.00 – Browarna 17,19 i 21

11.00 – Browarna 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 8, 10, 11, 12, 12a, 13 i 15

12.00 – Ogrodowa 1,2,3 i 4

13.00 – Ogrodowa 5,6 i 7

14.00 – Ogrodowa 8,9 i 11

15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa dla Dzieci

16.00 – Ogrodowa 12,13 i 14

17.00 – Ogrodowa 15,16,42 i 44

18.00 – Akcja  Katolicka

21.00 – Adoracja Krzyża

22.30 – Młodzież

 

Wielka Sobota 

0.00 – Legionów Piłsudskiego 23 i 27

1.00 – Piastowska, Brzegowa, Okocimska, Barona Goetza, Cegielniana, Rzeźnicza, Browarna (domy) i Wesoła

2.00 – 11 Listopada, Widok, Pod Sadem, Zakątek, Wyzwolenia, Osiedlowa, Miła, Matejki, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Asnyka, Wyszyńskiego i Rynek

3.00 – Solskiego, Modrzejewskiej, Powstańców Warszawy, Towarowa, Przemysłowa, Starowiejska (domy), Bujaka, Legionów Piłsudskiego (domy), Armii Andersa, Bohaterów Westerplatte (domy), Mościckiego i Szarych Szeregów

4.00 – Brzeska, Podmiejska, Bolesława Śmiałego, Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Marusarzówny, Świerkowa, Kusocińskiego, Łokietka i Czecha

5.00 – Wojska Polskiego 1,3,5 i 7

6.00 – Bohaterów Westerplatte 5 i 7 oraz Starowiejska 21 i 23

7.00 – Pomianowska, Robotnicza, Plac Kupiecki, Mickiewicza, Wąska i 19 Stycznia

8.00 – Kościuszki (domy), Królowej Jadwigi, Ogrodowa (domy), Jagiełły (domy), Słowackiego, Sienkiewicza, Sobieskiego, Długa, Chopina, Uczestników Ruchu Oporu, Plac Kazimierza, Puszkina, Brzezowiecka, Czarnowiejska, Plac Targowy i Targowa

9.00 do 14.00 – Poświęcenie pokarmów (co pół godziny)

14.00 – Wspólnota Samarytańska

15.00 – Głowackiego, Berka Joselewicza, Krótka, Kręta, Zielona, Plac Żwirki i Wigury, Plac Zwycięstwa, Cicha, Spółdzielcza i Nowa

16.00 – Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie

17.00 – Róże żeńskie

18.00 – Straż Honorowa NSPJ

19.00 – Bractwo Szkaplerzne

20.00 – Caritas

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews