Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Tekst: ks.Stanisław Stachoń; foto: s.Janina Majca, ks.Stanisław Stachoń

Dnia 7 maja, w pierwszą sobotę miesiąca Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego i Apostolstwo Modlitwy udało się z pielgrzymką do Bramy Miłosierdzia w Limanowej i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu. Podczas tej pielgrzymki modlili się szczególnie o nowe i święte powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Najpierw udaliśmy się do Limanowej gdzie przeszliśmy przez Bramę Miłosierdzia i oddaliśmy pokłon Matce Bożej Bolesnej, której w tym roku we wrześniu obchodzić będziemy 50 lecie koronacji.

Kolejnym punktem pielgrzymki był Pasierbiec, gdzie o godz. 15.00 pomodliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie uczestniczyliśmy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Razem z innymi pielgrzymami wzięliśmy udział w Dróżkach Maryjnych do Siedmiu Radości Matki Bożej oraz we Mszy Świętej. Zakończeniem naszego pielgrzymowania było wspólne spotkanie przy stole. Zapraszamy do galerii.

Sunday the 13th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews