Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Dnia 26 czerwca 2016r w auli Chrystusa Króla odbyło się spotkanie z przedstawicielami rodzin, które zadeklarowały się przyjąć pielgrzymów ŚDM. Spotkanie poprowadził ks.Marian Kostrzewa, dekanalny koordynator przygotowań do tego wydarzenia. Przedstawiono szczegółowy plan pobytu młodzieży zakwaterowanej w naszej parafii, a następnie głos zabrali wolontariusze reprezentujący sekcję transportu, służbę zdrowia oraz punkt informacyjny. Jesteśmy wdzięczni tym rodzinom z naszej parafii za ich miłosierny gest otwartych serc i dłoni. Foto: ks.Marian Kostrzewa

Sunday the 13th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews