Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

W łączności z Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym, w najbliższą niedzielę Duszpasterstwo Młodzieży będzie rozprowadzać cieszące się dużą popularnością w naszej parafii „Ewangelia na każdy dzień na rok 2017” z Edycji św. Pawła. Całkowity dochód młodzież przeznacza na wsparcie salezjańskiej misji humanitarnej wśród dzieci i młodzieży w Aleppo w Syrii. 
Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2017 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona rozważaniem oraz krótką modlitwą inspirowaną słowem Bożym. Pomagają one ukierunkować osobistą refleksję i pełniej zrozumieć nauczanie Chrystusa. W książce znajdują się również przypomnienia o uroczystościach i świętach kościelnych, o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych oraz rozważania Drogi krzyżowej, Różańca, tekst Godzinek o Najświętszej Maryi Panny, najważniejsze litanie i wiele innych modlitw. Książki będą do nabycia w formacie małym - 10zł i dużym - 20zł.

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews