Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

"WILKI DWA: w obronie stada"
Spotkali się po raz drugi: Adam Szustak OP i Robert "Litza" Friedrich. Po męskiej przeprawie przez życie, teraz podejmują walkę o stado czyli o rodzinę. Te rekolekcje będą bardzo rodzinne, ale też bardzo mocno osobiste. Głoszą: Robert "Litza" Friedrich i Adam Szustak OP. Oglądajcie od 1-szej niedzieli Adwentu! W każdy poniedziałek, środę i piątek – aż do Bożego Narodzenia.
Strona rekolekcji"ARKA - Internetowe Słuchowisko Adwentowe"
Nowe słuchowisko o. Adama Szustaka OP. Odcinki codziennie od 27 listopada do 24 grudnia 2016 roku o godz. 20.00.
Strona rekolekcji

"#LOVEHARD - Słowo, które uczy żyć miłością"
Będziemy się uczyć, jak żyć wśród tych, który będą razem z nami w Królestwie Bożym - naszymi braćmi i siostrami, których widzimy na co dzień. Będziemy się uczyć jak żyć razem... i się nie pozabijać. Jak szukać pokory i zapominać o sobie, ale jednocześnie uczyć się, czym jest pokora. I że nie zawsze to, czego druga osoba chce, jest dla niej najlepsze. A także o tym, że nawet po kłótni można zapomnieć o różnicach między nami i po prostu być blisko. Innymi słowy będziemy się uczyć jak kochać.
Strona rekolekcji

"Adwentowy Challenge"
Adwent może być pasjonującym czasem przygotowania. Lektura Ewangelii, rozważanie Słowa i podejmowanie konkretnych zobowiązań - to wcale nie nazbyt ambitne działanie. Jeśli zatem chcesz do niego przystąpić, weź udział w Adwentowym Challenge'u. Naszym przewodnikiem będzie ks. Michał Misiak.
Strona rekolekcji"Airotsih (Historia inaczej, niż myślisz)"
To rekolekcje przygotowane przez franciszkanów. Rozważania głosi o. Tomasz Szymczak OFMConv. Codziennie od 27 listopada do 24 grudnia.
Strona rekolekcji"Adwent na DEON.pl"
Portal DEON.pl przygotował kilka internetowych propozycji rekolekcyjnych: "Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków", "Droga, którą warto pójść", "Zakochany Bóg uwalnia. Pozwól Mu na to w Adwencie", "Uwierz w to, co niemożliwe", "Stop złej modlitwie" 
Strona z rekolekcjami

"Jestem Owcą"
Pasterz - pilnuje, wypasa, chroni, prowadzi na pastwiska. Owca - idzie za swoim pasterzem, jest chroniona i czuje się bezpieczna. Jestem owcą - ja i Ty. Mam Pasterza , Ty też go masz. Jeśli zgubiłeś drogę - odnajdziesz, bo On na Ciebie czeka,a kiedy widzi, że nie potrafisz na nią powrócić,sam wraca po Ciebie. Jestem Owcą - to kolejne rekolekcje internetowe, na które zapraszamy właśnie Ciebie. Daj się zaprosić, daj wyprowadzić się na pastwisko.
Strona z rekolekcjami

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews