Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Działająca przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, 100 - osobowa Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei, po czterech miesiącach wytężonej pracy, ma zaszczyt zaprosić na wieczór kolęd i pastorałek pt. „Tu Słowo Ciałem się stało”.  Koncerty odbędą się w Regionalnym Centrum kulturalno - bibliotecznym, w niedzielę 8 stycznia, o godz. 16.00 oraz 17.30. Przygotowane wydarzenie ma formę montażu słowno - muzycznego, w którym zabraknąć nie mogło aniołów, pasterzy i góralek. Są trzej mędrcy oraz oczywiście Józef i Maryja, z nowo narodzoną Dzieciną. Będzie sporo humoru i duża dawka dziecięcej energii, a na koniec dla zebranej publiczności niespodzianka…

Ziarenka Nadziei na scenie RCKB, wystąpią ze świątecznym koncertem po raz piąty, dlatego z okazji małego jubileuszu przygotowane zostały okolicznościowe bilety w cenie 10 zł, które nabyć można w kasie RCKB. Całkowity dochód przeznaczony jest na letnie warsztaty muzyczne dla dzieci. Zapraszamy.

Godziny otwarcia kasy w RCKB: poniedziałek 12:00 - 16:00; wtorek 12:00 - 16:00; środa 8:00 - 12:00; czwartek 13:00 - 17:00; piątek 12:00 - 16:00.

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews