Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj
Szczegóły: | Utworzono: 08 styczeń 2017 | Odsłony: 35194

Lista zakwalifikowanych do XII Brzeskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek
„O Muszlę Św. Jakuba”, 
28-29.01.2017

 

Przedszkolaki:

  1. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  2. Przyjaciele Jezuska PPP Mokrzyska
  3. Serduszka Faustyny PP z Oddziałami Integracyjnymi Brzesko

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Świerczek Kinga CK Gnojnik
  2. Maria Skirło CK Gnojnik
  3. Nowacka Emilia PSP Jasień
  4. Górka Emilia Parafia św. Prokopa Jadowniki
  5. Mendel Martyna SP nr 2 Brzesko
  6. Wałęga Natalia PSP nr 3 Brzesko
  7. Szuba Monika PSP nr 3 Brzesko
  8. Najberek Karolina SP Łysa Góra

 
 Dzieci starsze 4-6:

  1. Wolak Anna CK Gnojnik
  2. Bojdo Natalia CK Dębno
  3. Kraj Dominika Parafia MB Brzesko
  4. Dzieńska Aleksandra ZS Jadowniki
  5. Adamczyk Anna Parafia św. Jakuba Brzesko
  6. Rozalia Zelek Parafia MBC Brzesko
  7. Klara Emilia PSP Mokrzyska
  8. Mietła Dominik PSP Mokrzyska
  9. Romańska Karolina SP nr 2 Brzesko
  10. Kozik Justyna PSP nr 3 Brzesko
  11. Kapusta Paulina Parafia Łoniowa
  12. Kuras Julia PSP Mokrzyska
  13. Pacura Jakuba Parafia św. Jakuba Brzesko

Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Duet Kuta Julia i Milena Parafia MB Brzesko
  2. 6+1 SP nr 2 Brzesko

Gimnazjum–soliści

  1. Mikołajek Maria Parafia Jasień
  2. Gorczyca Hanna Parafia MB Brzesko
  3. Marmol Agnieszka PG nr 1 Brzesko
  4. Pajor Weronika Parafia MBC Brzesko
  5. Grochola Julia ZS Gimnazjum Jadowniki
  6. Pyrek Kinga MOK Brzesko
  7. Mocię Karolina PG nr 2 Brzesko
  8. Patulska Zuzanna PG nr 2 Brzesko
  9. Chudyba Paulina Parafia NNMP Borzęcin 

Gimnazjum zespoły

  1. Gawenda Emilia MOK Brzesko
  2. Chór PG nr 1 Brzesko
  3. Discantus PG nr 2 Brzesko
  4. Kilka Sów Parafia Sufczyn
  5. Ola i Ewa DPS Brzesko 

Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Pacura Anna Parafia MBC Brzesko
  2. Zgraja Damian ZSP nr 2 Brzesko
  3. Grabarz Ewa PSM I st. Brzesko
  4. Motak Sylwia 

Ponadgimnazjalne – zespoły

  1. Chór i orkiestra PSM I St. Brzesko
  2. De Facto ZSP nr 2 Brzesko
  3. Schola Bliżej Nieba Parafia Okocim
  4. Duet Kraj Julia i Pacura Aleksandra Parafia św. Jakuba Brzesko  

Program Przesłuchań w ramach Konkursu zostanie umieszczony
na internetowej stronie parafialnej
www.jakub.bwi.pl pod zakładką Konkurs (logo Konkursu)  20.01.2017 r.

 Ks. Jacek Walczyk