Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Godz. 9.30

Dzieci młodsze 1-3:

  1. Górka Emilia Parafia św. Prokopa Jadowniki
  2. Mendel Martyna SP nr 2 Brzesko
  3. Górka Kamila PSP nr 3 Brzesko
  4. Nowacka Emilia PSP Jasień
  5. Świerczek Kinga CK Gnojnik
  6. Maria Skirło CK Gnojnik
  7. Najberek Karolina SP Łysa Góra

Dzieci starsze 4-6:

  1. Dzieńska Aleksandra ZS Jadowniki
  2. Wolak Anna CK Gnojnik
  3. Romańska Karolina SP nr 2 Brzesko
  4. Rozalia Zelek Parafia MBC Brzesko
  5. Adamczyk Anna Parafia św. Jakuba Brzesko
  6. Toboła Emilia PSP nr 3 Brzesko
  7. Bojdo Natalia CK Dębno
  8. Strojny Julia Parafia MBC Brzesko
  9. Kraj Dominika Parafia MB Brzesko
  10. Klara Emilia PSP Mokrzyska
  11. Mietła Dominik PSP Mokrzyska
  12. Kuras Julia PSP Mokrzyska
  13. Kapusta Wiktoria Parafia Łoniowa
  14. Pacura Jakuba Parafia św. Jakuba Brzesko
  15. Ledziński Patryk Parafia Dębno

 Dzieci starsze 4-6 zespoły:

  1. Duet Kuta Julia i Milena Parafia MB Brzesko
  2. 6+1 SP nr 2 Brzesko

Przedszkolaki:

  1. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  2. Przyjaciele Jezuska PPP Mokrzyska
  3. Serduszka Faustyny PP z Oddziałami Integracyjnymi Brzesko

 

Godz. 14.00

 Gimnazjum–soliści

  1. Styrna Julia Parafia Przyborów
  2. Chudyba Paulina Parafia NNMP Borzęcin
  3. Mikołajek Maria Parafia Jasień
  4. Grochola Julia ZS Gimnazjum Jadowniki
  5. Pajor Weronika Parafia MBC Brzesko
  6. Gorczyca Hanna Parafia MB Brzesko
  7. Marmol Agnieszka PG nr 1 Brzesko
  8. Patulska Zuzanna PG nr 2 Brzesko
  9. Mocię Karolina PG nr 2 Brzesko
  10. Gawenda Emilia MOK Brzesko
  11. Pyrek Kinga MOK Brzesko

 Gimnazjum zespoły

  1. Ola i Ewa DPS Brzesko
  2. Kilka Sów Parafia Sufczyn
  3. Chór PG nr 1 Brzesko
  4. Discantus PG nr 2 Brzesko

 Ponadgimnazjalni – soliści

  1. Pacura Anna Parafia MBC Brzesko
  2. Gawenda Katarzyna MOK Brzesko
  3. Sumara Natalia CK Dębno
  4. Zgraja Damian ZSP nr 2 Brzesko
  5. Motak Sylwia ZSP nr 1 Brzesko
  6. Grabarz Ewa PSM I st. Brzesko
  7. Sacha Izabela MOK Brzesko

 Ponadgimnazjalne – zespoły

  1. Duet Kraj Julia i Pacura Aleksandra Parafia św. Jakuba Brzesko
  2. De Facto ZSP nr 2 Brzesko
  3. Schola Bliżej Nieba Parafia Okocim
  4. Chór i orkiestra PSM I St. Brzesko

 

 

 

 

 

Ks. Jacek Walczyk

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews