Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Nasz wikariusz, ks. dr Marek Jawor wydał bogatą w treść książkę ze swoimi homiliami i rozważaniami z ostatnich 3 lat – całego roku liturgicznego. Serdecznie zachęcamy do nabycia w cenie 30 zł.

Z Przedmowy Autora: "Oddaję do dyspozycji szanownych czytelników zbiór rozważań biblijnych z nadzieją, że pomogą głębiej wnikać w bogactwo i piękno Świętych Treści. Każda medytacja powiązana jest z oryginalnym językiem, w którym zostało napisane Pismo Święte. Nie należy się jednak tym przerażać. Zapisałem oryginalne teksty biblijne w transkrypcji na język polski tak, aby łatwo je czytać. Rozważania podzieliłem według Ewangelii. Dodatkowo podałem urywek ewangeliczny, z którym dane przemyślenia są powiązane. W książce znajdują się rozważania na wszystkie niedziele trzyletniego schematu czytań - Rok A, Rok B, Rok C - obowiązującego w roku liturgicznym. Każde rozważanie posiada tytuł, który sugeruje jego zawartość. (...)

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews