Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Zapraszamy do nabycia najnowszej książki ks.Prałata Franciszka Kostrzewy: ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKA. Maryja na kartach Pisma świętego i w życiu Kościoła. Tarnów 2017.
Książka została wydana dla uczczenia 300-lecia koronacji Obrazu Jasnogórskiego i 100-lecia Objawień Fatimskich.

Ponadto w naszej parafii są do nabycia następujące pozycje książkowe, które opracował ks. Franciszek Kostrzewa (aby zobaczyć okładki, kliknij tutaj): 

- WEZWAŁ ICH PAN.  Rzecz o powołaniach kapłańskich i zakonnych z terenu miasta Brzeska od czasów najdawniejszych do roku 2007. Dwa wydania  2004, 2009.
- DUSZPASTERZE FARY BRZESKIEJ 1445 – 2007. Dotyczy wszystkich Kapłanów pracujących lub przebywających na terenie parafii w latach od 1443 do 2007. Wyd. 2008.
- ROZWAŻANIA KATECHIZMOWE O DOBRYCH UCZYNKACH I CNOTACH. Nauki pierwszopiątkowe wygłoszone w latach 2005 – 2008r.
- SERCE JEZUSA PEŁNE ZBAWIENIA. Rozważania pierwszopiątkowe nad litanią do Najświętszego Serca Jezusowego wygłoszone w latach 2009 – 2012.
- ŻYCIE MOJE JEST ŻYCIEM WIARY W SYNA BOŻEGO. Zbiór nauk pierwszopiątkowych w oparciu o Ogólnopolski Program Duszpasterski na lata 2013, 2014, 2015.
- MODLITWA RÓŻAŃCOWA SIŁĄ KAŻDEJ RODZINY. Czytanki maryjne na październik 2014.
- ZAMYŚLENIA MODLITEWNE NAD LITANIĄ DO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA. Brzesko 2010.
- NOWENNA DO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA w oparciu o teksty Pisma Świętego. Maszynopis do użytku wewnętrznego.  

Chcesz lepiej poznać dzieje Twojej parafii - Chcesz pogłębić swoją wiedzę religijną - Chcesz ożywić wiarę, aby stała się jeszcze bardziej osobistym kontaktem z Panem Bogiem i wpływała realnie na Twoje myślenie i decyzje życiowe, to bierz i czytaj! -  Książki te są do nabycia u Siostry w zakrystii. Ofiara złożona przy tej okazji  przeznaczona jest na potrzeby parafialne.                       

Sunday the 13th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews