Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

IV Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Pamiętajmy w naszych modlitwach, zwłaszcza o naszych klerykach przygotowujących się do kapłaństwa w naszym Seminarium: o Kacprze, który jest na 3 roku studiów i diakonie Marcinie, który odbywał praktykę w naszej parafii i który za 3 tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. W ciągu tygodnia będziemy modlić się o powołania do kapłaństwa i zakony spośród młodych z naszej parafii. 
Zapraszamy do przeczytania Orędzia Papieża Franciszka na 54 Światowy Dzień Modlitw o powołania.

Poniżej prezentujemy film promocyjny Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews