Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

W sobotę 13. maja, będziemy gościć w naszej parafii o.Piotra Lenarta, franciszkanina z Niepokalanowa, który wygłosi wykład p.t. „100 lat historii, 100 lat misji” z okazji 100. rocznicy powstania Rycerstwa Niepokalanej. Wykład będzie w Auli Chrystusa Króla o godz. 10.00. Organizatorem jest Rycerstwo Niepokalanej, spotkanie jest  w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Wykład jest otwarty i zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką założenia Rycerstwa Niepokalanej przez św. O. Maksymiliana jako odpowiedź na powstanie Masonerii, organizacji zwalczającej Kościół Katolicki.
Również w sobotę, zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00 po niej procesja różańcowa wokół Rynku. Nabożeństwo poprowadzi także o.Piotr z Niepokalanowa. Także w tym dniu rozpoczniemy nowennę do św. Michała Archanioła przed peregrynacją w naszej Parafii w dniach od 22-24 maja.

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews