Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Tekst: ks.Józef Drabik
W związku z upływem kadencji wybranych przed 5 laty Parafialnych Rad Duszpasterskich, Biskup Diecezjalny Andrzej Jeż zarządził w całej Diecezji nowe wybory w terminie 15 października
2017 r.(niedziela).
Zgodnie z obowiązującym Regulaminem Wyborów, do 7 października należy zgłaszać kandydatów. Nazwiska kandydatów należy podać  do publicznej wiadomości w niedzielę 8 października. Natomiast w całej Diecezji, w niedzielę 15 października należy przeprowadzić wybory ze zgłoszonych kandydatów oraz ukonstytuować skład Rady.
W związku z powyższym zarządzeniem Biskupa Diecezjalnego bardzo prosimy o zgłaszanie na kartkach nazwiska i imiona tych osób, które chcielibyśmy mieć w Radzie Duszpasterskiej. Można oczywiście zgłaszać te osoby, które obecnie tworzą Radę, czy też w przeszłości należeli do Rady.
W kościele będzie wystawiona urna do której będzie można wrzucać kartki z wypisanymi kandydatami do Rady Duszpasterskiej.
Wybrani nowi Członkowie Rady Duszpasterskiej, według Regulaminu Synodu, będą należeli do Parafialnych Grup Synodalnych V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

Monday the 14th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews