Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

TEKST I ZDJĘCIA: ks.Maciej Biedroń. Kliknij tutaj, aby oglądnąć fotogalerię.
Nasza parafia wzięła udział w akcji „Różaniec do granic”. 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej około 100 pielgrzymów z naszej parafii modliło się na granicy naszej Ojczyzny na różańcu.
O 11.00 rozpoczęła się w Tyliczu Msza Święta, której przewodniczył Ksiądz Michał Dąbrówka, a następnie po adoracji Najświętszego Sakrament pielgrzymi wyruszyli w stronę Muszynki, by na granicy naszego kraju modlić się w intencji naszej Ojczyzny i rodzin na różańcu.
Na pewno po tej modlitewnej akcji pozostanie w naszej pamięci i naszym sercu wiele wrażeń, ale przede wszystkim świadomość o opiece Najświętszej Maryi Panny nad nami i nad naszym krajem.

Wednesday the 16th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews