Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

  "Adwentowe Rekolekcje Internetowe Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej 2017"

"Z Maryją i Dzieciątkiem do Betlejem - Częstochowy" - to hasło internetowych rekolekcji adwentowych. Będą one bowiem nawiązywać do pielgrzymowania do Czarnej Madonny.To inicjatywa redakcji Portalu Diecezji Tarnowskiej, powstała we współpracy z dyrekcją Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Na Portalu Diecezji Tarnowskiej www.diecezja.tarnow.pl, a także w mediach społecznościowych diecezji i PPT będą publikowane krótkie, 3-4 - minutowe filmy. Nauki rekolekcyjne związane z Adwentem a jednocześnie nawiązujące do pielgrzymowania będą głosić kapłani, którzy przygotowują PPT, są przewodnikami, uczestnikami, a także rekolekcjonistami na szlaku. Rekolekcje to postoje pielgrzymkowe. Będzie ich dziewięć, tak jak dziewięć dni pielgrzymowania. Nie zabraknie także pielgrzymkowych atrybutów.

 Strona rekolekcji 


  

  "Challenge Adwentowy 2017 - Wyciskanie i nawracanie"
„Wyciskanie i nawracanie” to tegoroczny cykl w ramach Challenge'u Adwentowego. Tym razem codzienne rozważania przygotowali ks. Michał Misiak (streetworker) i Aleksander Beta (trener motywacyjny). Premiera codziennie przed świtem w kanale Maskacjusz TV na Facebooku (Challenge Adwentowy). 
 Strona rekolekcji 
  
  "Się źle modlicie"
To rekolekcje poprowadzi o. Leszek Łuczkanin OFMConv. 
 Strona rekolekcji 
  
  "Adwent na DEON.pl"
Portal DEON.pl przygotował kilka internetowych propozycji rekolekcyjnych i szereg ciekawych artykułów. 
 Strona z rekolekcjami 
  
  "Misericordia et misera"
Każdy z nas jest tą miserą – nieszczęśliwą, dlatego nasze serca potrzebują dotyku Bożego Miłosierdzia.
Rekolekcje głoszą dwaj misjonarze miłosierdzia: o. Michał Legan, paulin oraz ks. Michał Olszewski, sercanin. Projekt został zrealizowany w Rzymie przez profeto.pl w czterech językach: polskim (oryginalny), angielskim, włoskim i rosyjskim (napisy). 
 Strona z rekolekcjami 
  
  "Adwent" (Michela Porcellato)
Liturgia Kościoła pomaga nam przejść od okresu zwykłego w ciągu roku do Adwentu z pewną kontynuacją. Podobnie jak ostatnie dni roku liturgicznego także Adwent charakteryzuje oczekiwanie na ponowne przyjście Pana. Trzy słowa ostatnich dni roku liturgicznego: – Bądźcie uważni! czuwajcie! módlcie się! – stanowią fundamentalną wskazówkę do tego, jak przeżywać czas Adwentu. 
 Więcej... 
  

 
"Wszystko o Adwencie"
Wiele cennych informacji (wiara.pl) 
 Więcej... 
 
  "Czytelnia"
Wiele cennych informacji (brewiarz.katolik.pl) 
 Więcej... 
  
Thursday the 23rd - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews