Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Drogie Siostry, drodzy Bracia!

„Nie bójcie się! Zwiastuję wam radość wielką: narodził się wam Zbawiciel, który jest Chrystus Pan”. Te radosną nowinę, ogłoszoną 2017 lat temu przez Aniołów nad grotą betlejemską, powtarzamy sobie dziś z ust do ust, z serc do serc. Jak pasterze betlejemscy przychodzimy w tym świętym czasie, by oddać hołd wiary i miłości Dziecięciu, które się narodziło z Maryi Dziewicy za sprawą Ducha Świętego. Bóg, który w przeszłości „wielokrotnie i na różne sposoby przemawiał do ojców przez proroków, w tych ostatecznych dniach przemówił przez Syna...” Dlatego w głębokiej, duchowej radości ogłaszamy sobie i światu: „Bóg się rodzi – moc truchleje...”

Drogie Siostry, drodzy Bracia! Parafianie i Goście! Z okazji Świat Narodzenia Pańskiego i na Czas Bożego narodzenia i Nowego Roku składamy Wam najlepsze i bardzo serdeczne życzenia: niech Boże dziecię obejmie błogosławieństwem to wszystko, co jest troską i potrzebą waszego życia osobistego, rodzinnego i zawodowego. Niech będzie źródłem ufnej nadziei i głębokiej, duchowej radości. Niech darzy Was zdrowiem i obfitością łask nadprzyrodzony. Niech naszym życzeniom patronuje swoim matczynym wstawiennictwem matka Słowa Wcielonego – Maryja, by na każdym z Was się spełniły.

Duszpasterze

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews