Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

TEKST: ks.Maciej Śmigacz, ZDJĘCIA: Adriana Błaszczyk. Aby oglądnąć galerię, kliknij tutaj.

W sobotę 16. czerwca Członkowie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pan Jezusa z Parafii NMP Matki Kościoła i świętego Jakuba w Brzesku pojechali do Częstochowy, aby u stóp Jasnogórskiej Pani wziąć udział w ogólnopolskiej pielgrzymce Arcybractwa. Tegorocznym hasłem pielgrzymki były słowa: „Duch Święty darem Serca Jezusa”. Spotkanie, któremu przewodniczył ks. biskup Stanisław Salaterski, rozpoczęło się o godz. 10.00 godzinkami o Sercu Pana Jezusa. Następnie wysłuchaliśmy referatu oraz świadectw zelatorów z różnych parafii Polski. Uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej na wałach Jasnogórskich, a także we Mszy Świętej, po której z Bożym błogosławieństwem wróciliśmy do Brzeska.

Obecność w Jasnogórskim Sanktuarium była okazją do szczególnej modlitwy przy Sercu Jezusa i Jego Matki, którym powierzaliśmy nie tylko nasze osobiste intencje, ale także to wszystko, czym żyje nasza parafia i diecezja.

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews