Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Drodzy Małżonkowie! 

Prezentujemy Wam scenariusze pięciu spotkań, które mogą pomóc Wam w pogłębieniu Waszej miłości małżeńskiej i rodzinnej oraz w pogłębieniu Waszej relacji z Bogiem i Kościołem. Rozważania mogą być przeprowadzone w rodzinie lub w większej wspólnocie, np. kilku małżeństw. Warto spotykać się wykorzystując te rozważania co miesiąc. Są one oparte na rozważaniu Pisma Świętego i nauczania papieża Franciszka, zawartego w dwóch dokumentach adhortacji apostolskiej o powołaniu do świętości w świecie współczesnym „Gaudete et exsultate” oraz adhortacji o miłości w rodzinie „Amoris laetitia”. Scenariusze można wykorzystywać osobiście lub dzieląc się nimi z innymi, zachęcając do korzystania z nich. Niech staną się one także pomocą w czasie trwania prac V Synodu Diecezji Tarnowskiej, którego pierwszy rok prac poświęcony jest właśnie rodzinie.

Jeśli ktoś chciałby podzielić się opinią na temat tych spotkań lub przeprowadzić spotkanie w większej grupie zapraszamy do poradni rodzinnej w Brzesku.

Życząc darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Królowej rodzin pamiętamy o Was małżonkowie w modlitwie,

Ks. Maciej Biedroń, autor rozważań i opiekun Poradni rodzinnej w Brzesku wraz ze Wspólnotą Poradni.

Aby pobrać, kliknij TUTAJ.

Sunday the 19th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews