Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Tekst i zdjęcie: ks.Daniel Czerwień

28 września 2018 roku odbyła się coroczna pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym roku gościliśmy w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mikołajowicach. Spotkanie przebiegało pod hasłem: „Duchu Święty napełnij nas miłością do Serca Jezusowego”.

Głównym punktem spotkania była Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem bpa Stanisława Salaterskiego, którą poprzedziła adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy Świętej do Straży Honorowej zostali przyjęci nowi członkowie, a wśród nich dwie panie z naszej parafii: Adriana Błaszczyk i Małgorzata Słota. Po Mszy Świętej odbyła się uroczysta agapa, podczas której zostaliśmy ugoszczeni przez Księdza Proboszcza parafii. Pielgrzymkę zwieńczyło nabożeństwo drogi krzyżowej w plenerze i odśpiewanie apelu jasnogórskiego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wstąpienia w szeregi Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ, które działa w naszej parafii.   

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews