Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

10.06 (poniedziałek) ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA. W naszej parafii Uroczystość Odpustowa. Msze św. o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 15.30. UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA O GODZ. 18.00, KTÓREJ BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ BISKUP DIECEZJALNY ANDRZEJ JEŻ. NA TEJ MSZY ŚW. BĘDZIEMY DZIĘKOWAĆ  BOGU ZA JUBILEUSZ 100-LECIA POSŁUGI SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROWIEJSKICH
W BRZESKU. Serdecznie wszystkich zapraszam do tego dziękczynienia. Historia Sióstr od 100 lat na stałe wpisana jest w krajobraz naszego Miasta, wszyscy korzystamy z ich różnorakiej pracy, niech więc nasza liczna obecność będzie świadectwem naszej wdzięczności.

W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na Misterium p.t. „100 lat Bożych Darów”. Misterium zostało przygotowane przez Siostrę Organistkę wraz z innymi Siostrami, chór, scholę i młodzieżowy zespół instrumentalny. Misterium to będzie wstępem do głównej uroczystości jubileuszowej.

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews