Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Szczęść Boże! Drodzy Pielgrzymi! Czas, który obecnie przeżywamy jest dla każdego z nas czasem nowego i niełatwego doświadczenia oraz zmagania się z pandemią, która zagraża kazdemu z nas i wszelkim inicjatywom i organizacjom różnego rodzaju spotkań czy też wydarzeń.

Nie wiemy jak to długo potrwa, dlatego powstała myśl i inicjatywa, abyśmy udali sie w najbliższym czasie w pielgrzymce na Jasną Górę DUCHOWO w intencji ustania pandemi i wyruszenia na pielgrzymi szlak w XXXVIII PPT 17 sierpnia br.

Pielgrzymka rozpocznie się 9.04 br. w Wielki Czwartek, a zakończy 02.05 br. w pierwszą sobotę maja w wigilię uroczystości Królowej Polski. Trwać będzie 24 dni.

Każdego dnia duchowy pielgrzym odmawiając jeden dziesiątek różańca bedzie dokonywał duchowo odcinek 10 km szlaku pielgrzymkowego i tak po 24 dniach dojdzie w duchowej pielgrzymce do tronu Jasnogórskiej Pani.

3 maja w uroczystość Królowej Polski w Szczepanowie w Sanktuarium św. Stanisława BM patrona grupy 8 będzie miał miejsce akt zamierzenia pielgrzymów gr 8 i wszystkich pielgrzymów Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi BM.

Proszę Was abyście tę inicjatywę propagowali pośród swoich znajomych, by nas było jak najwięcej, bo gdzie dwaj, albo trzej są zgromadzeni w imie Pana, tam On jest pośród nich.

Serdecznie Was do tej duchowej pielgrzymki ZAPRASZAM! Zapewniam o modlitwie ks. Łukasz - przewodnik wraz z Pielgrzymami gr. 8

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews