Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

W dniach 25 maja – 8 czerwca 2020 r. odbędzie XVIII Internetowa Aukcja Prac uczestników brzeskiego warsztatu.

Z uwagi na aktualną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, nie możemy spotkać się osobiście. W tym trudnym czasie nie chcemy się jednak poddawać! Zapraszamy Państwa na stronę www.facebook.com/wtzbrzesko, gdzie po polubieniu strony, można dołączyć do grupy, w której umieszczone są prace przeznaczone do licytacji https://www.facebook.com/groups/WTZBrzeskoAukcjaPrac/.

Co roku, w maju świętowaliśmy szczególny dzień dla naszej placówki – Aukcję Prac. Było to szczególne spotkanie, swoiste święto dla uczestników warsztatu i kadry terapeutycznej. Nasze aukcje gromadziły wiele osób, które miały okazję przekonać się jak duże zdolności twórcze, kreatywność, wrażliwość estetyczną, bogatą osobowość i emocjonalność posiadają osoby niepełnosprawne. Wierzymy, że już niedługo nasi uczestnicy będą mogli wrócić na warsztat, by w atmosferze radosnej twórczości móc stawić czoła kolejnym artystycznym wyzwaniom. W oczekiwaniu na ten moment, pragniemy pokazać Państwu efekt pracy, jaką udało się wykonać naszym podopiecznym. Liczymy, że docenią Państwo ich zaangażowanie, wysiłek i efekt często wielogodzinnej, mozolnej pracy. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rehabilitację społeczną podopiecznych brzeskiego warsztatu.

Thursday the 17th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews