Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

ks. Marek JaworDecyzją bp. S. Salaterskiego nastąpiły zmiany wśród wikariuszy w naszej parafii; Marek Jawor rozpocznie pracę w parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu a ks. Jacek Walczyk w parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Mielcu. 

Bibliście, ks. Markowi dziękujemy za wszystkie kazania biblijne i prowadzone od dziesięciu lat wykłady na Studium Biblijnym, opiekę nad Towarzystwem Przyjaciół WSD w Tarnowie, organizację kursów przedmałżeńskich oraz dni skupienia dla narzeczonych. 

Seniorowi ks. Jackowi za jego ośmioletnią pracę w parafii, czteroletnią pracę seniora wspólnoty kapłańskiej, przygotowywanie dzieci do I Komunii św. Msze św. i kazania dla dzieci, pomoc proboszczowi w prowadzeniu spraw kancelaryjnych, protokołów rozmów z narzeczonymi, za prowadzenie Liturgicznej Służby Ołtarza – ceremoniarzy i lektorów, organizowanie dla nich wyjazdów zimowych i letnich, opiekę nad Klubem Sportowym „Jakub”, organizację i prowadzenie Konkursu Kolęd i Pastorałek „O Muszlę św. Jakuba”. Duchową opiekę nad pielgrzymami po Drogach św. Jakuba. Za posługę Dekanalnego Duszpasterza Liturgicznej Służby Ołtarza i wicenotariusza ds. łączności internetowej. 

Friday the 30th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews